Search
# Rider 1
Country
# Rider 2
Country
Team Name Category UCI
1-1 Georg Egger
Germany
1-2 Max Brandl
Germany
LEXWARE Mountainbike Team men Yes
2-1 Karl Markt
Austria
2-2 Gregor Raggl
Austria
Team Austria 1 men Yes
3-1 Andrew L’Esperance
Canada
3-2 Peter Disera
Canada
Norco Factory Team men Yes
4-1 Markus Schulte- Lunzum
Germany
4-2 Simon Vitzthum
Switzerland
BIKE WAY RACING men Yes
5-1 Shlomi Haimy
Israel
5-2 Guy Sessler
Israel
BIKE WAY RACING men Yes
6-1 András Parti
Hungary
6-2 Zsombor Palumby
Hungary
Hungarian National Team men Yes
7-1 Martin Gluth
Germany
7-2 Fabian Giger
Switzerland
Superior XC Team men Yes
8-1 Tomer Zaltsman
Israel
8-2 Nick Burki
Switzerland
T&N men Yes
9-1 Luca Schwarzbauer
Germany
9-2 David List
Germany
Lexware Mountainbike Team 2 men Yes
10-1 Payson McElveen
United States of America
10-2 Guy Niv
Israel
Orange Seal ICA men Yes
11-1 Lukan Pavlo
Ukraine
11-2 Aleksandr Koniaiv  
Ukraine
Ukraina national team men Yes
12-1 Dmytro Titarenko
Ukraine
12-2 Volodymyr Kozlovsky
Ukraine
Ukraina national team 2 men Yes
13-1 Fabian Costa
Austria
13-2 Emanuel Zangerle
Austria
KTM Racing Team Haiming men Yes
14-1 Daniel Gathof
Germany
14-2 Caleb Kieninger
Germany
DG connection men Yes
15-1 Milan Damek
Czech Republic
15-2 Jan Jobánek
Czech Republic
KILPI Superior men Yes
16-1 Maël DESRIEUX
France
16-2 Enzo MARCI
France
Team VTT ERIC FAVRE MTB RACING men Yes
17-1 ophir ravina
Israel
17-2 yuri levinzon
Israel
yuri&ophir men Yes
18-1 Guy Kaftori
Israel
18-2 Noam Straschnow
Israel
The Buttons Team matzman men Yes
19-1 David Reznik
Israel
19-2 Netanel Ziv
Israel
The Babies men Yes
20-1 Ranker Niclas
Germany
20-2 Paul Häuser
Germany
Team Wheelsports-Beinarbeit men Yes
21-1 Holger Schaarschmidt
Germany
21-2 Sönke Wegner
Germany
world of mtb men Yes
22-1 Joshua LECOINTRE
France
22-2 Vincent SIBILLE
France
TEAM VOSGES VTT UCI men Yes
23-1 Basile ALLARD
France
23-2 Antoine PHILIPP
France
PROFERMETURES-VELOROC men Yes
24-1 Maximilian Foidl
Austria
24-2 Manuel Pliem
Austria
Austrian Cycling Team 2 men Yes
25-1 Ori Leonzini
Israel
25-2 Gil ly Gonen
Israel
teamisgav 1 men Yes
26-1 Loan Cheneval
France
26-2 Lucas Lesion
France
TEAM VCA ANJOS / TEAM ACC men Yes
27-1 Tobias Sindlinger
Germany
27-2 Gabriel Sindlinger
Germany
MTB-News.de men Yes
28-1 Keegan Swenson
United States of America
28-2 Russell Finsterwald
United States of America
US National Team men Yes
29-1 Daniel McConnell
Australia
29-2 Anton Stinsov
Russian Federation
Primaflor Mondraker Rotor men Yes
30-1 Jens Schuermans
Belgium
30-2 Max Loret
France
Scott Creuse Oxygene Guéret men Yes
31-1 EITAN LEVI
Israel
31-2 ELIAD DANIEL
Israel
TNT SIGMA men Yes
34-1 Maxim Bourloutsky
Israel
34-2 Shahar Avdar
Israel
Team Kerem men No
35-1 Alexander Sonis
Israel
35-2 Marcel Leyton
Israel
Cyclink Israel men No
36-1 ARYEH SHALEV
Israel
36-2 Evgeny Galsky
Israel
BA LA GAN men No
37-1 Samuel Attali
Israel
37-2 Geva Yehoshua
Israel
Oakley Gili Optic men No
38-1 Jakub Jirko
Czech Republic
38-2 Martin Hajny
Czech Republic
MTBS.cz Racing men No
39-1 Yaniv Shabat
Israel
39-2 Yaniv Akst
Israel
United Buttons men No
40-1 Patxi Cía
Spain
40-2 Victor Maestra sola
Spain
Izquierdo Ibáñez-ciclos Montoya men No
41-1 Ido Lippmann
Israel
41-2 Tal Golan
Israel
lippmann-golan men No
42-1 Ruslan Khovalkin
Russian Federation
42-2 Igor Stepanov
Russian Federation
Team 3M / Klinika29.ru men No
43-1 ARIE MARGALIT
Israel
43-2 GUY SHUSTER
Israel
Arie & Guy men No
44-1 Uri Ben Tzur
Israel
44-2 Yaacov Saar Idan
Israel
Uri & Kiko men No
45-1 HAIM LAZMI
Israel
45-2 SHARON PEER
Israel
STG men No
46-1 Nir Zohar
Israel
46-2 Mayyan Gil
Israel
TBD men No
47-1 Sapir Biton
Israel
47-2 Yuval Tal
Israel
Where's the Feed Zone men No
48-1 ido shavit
Israel
48-2 Boaz Hemmo
Israel
הפרלמנט הבינלאומי men No
49-1 Oren Schwartz
Israel
49-2 Or Marom
Israel
OSOM men No
50-1 Jonathan Stamler
Israel
50-2 Daniel Stamler
Israel
Team Abu men No
51-1 Julian Haas
Germany
51-2 Florian Lickert
Germany
Freiburg‘s Finest men No
52-1 Zvi Avraham
Israel
52-2 TOM SHEFER
Israel
PEAKERS men No
53-1 Fima Ulitski
Israel
53-2 Yoni Herbesman
Israel
Yoni and Fima men No
54-1 asaf inbar
Israel
54-2 yoni wolff
Cuba
asaf&yoni men No
55-1 Elad Bleistein
Israel
55-2 Yaron Lavie
Israel
רוכבי חופש men No
58-1 Aleksey Korablov
Israel
58-2 Eran Ashkary
Israel
ErAl men No
59-1 Elad Gaon
Israel
59-2 Yehuda Packer
Israel
packman team men No
60-1 Tzur Brant
Israel
60-2 Etamar Deshe
Israel
A Team men No
61-1 amjad abu saleh
Israel
61-2 saleh mah
Israel
active way men No
62-1 Lior Haklay
Israel
62-2 Guy Abadi
Israel
Team Bikeway men No
63-1 Anan Polak
Israel
63-2 Boaz Gotfrid
Israel
Team Nof-Carmel men No
64-1 aviram gotlib
Israel
64-2 nadav gotlib
Israel
men No
65-1 Yoni Kalush
Israel
65-2 yoav garibi
Israel
Team Vigo home men No
66-1 Sharon Leonzini
Israel
66-2 Leonid Chapaev
Israel
^Leon men No
67-1 Zahi Ben gigi
Israel
67-2 Gil Schliesser
Israel
Race3R men No
68-1 Matan Gedulter
Israel
68-2 Ori Levy
Israel
MO² men No
69-1 Ran Trifon
Israel
69-2 Yotam Fiibish
Israel
Sigma men No
70-1 Vita Son
Israel
70-2 Ori Srulovich
Israel
krayot lions men No
71-1 haroon kataz
Israel
71-2 Yanal Shogen
Israel
ADIGA RIDERS men No
72-1 Liav Ezer
Israel
72-2 Guy Shabi
Israel
LG-Riders men No
73-1 Yotam Novik
Israel
73-2 Sagiv Kehila
Israel
Team Giant Mustache men No
74-1 Kevin Haselsberger
Austria
74-2 Tobias Breitschaedel
Austria
MTB-O Austria Factory Team men No
75-1 Hod Hovav
Israel
75-2 Yuval Bar
Israel
El Nino men No
76-1 Omri Arbel
Israel
76-2 Dan Carmel
Israel
arbel strauss - carmel new fields men No
77-1 Tamir Zinger
Israel
77-2 Uri Wolf
Israel
UT men No
78-1 Oran Gonen
Israel
78-2 Asaf Brode
Israel
Fitzone men No
79-1 Aviad Rayfer
Israel
79-2 Itay Rayfer
Israel
THE RAYFER'S men No
80-1 Itamar Kovalio
Israel
80-2 Harel Kfir
Israel
Team Bike Way men No
81-1 Eyal Tareef
Israel
81-2 Moran Amar
Israel
Julis warriors men No
82-1 Eli Avzak
Israel
82-2 Jan Nash
Israel
Adiga Cycling men No
83-1 Yakov Sagas
Israel
83-2 Shlomi Reuven
Israel
Buttons kama-tavor men No
84-1 Tom Itzhaki
Israel
84-2 Chen Schreiber
Israel
TCH-Jinga p/b Specialized men No
85-1 Jakee Abs
Israel
85-2 Tamir Abs
Israel
JohnDeere Team men No
86-1 Noah Thakoo
Israel
86-2 Adam Gerchad
Israel
adiga cycling men No
87-1 Yaron Gur
Israel
87-2 Elad Koch
Israel
Sct men No
88-1 Yaron BarOn
Israel
88-2 Guy Lifshits
Israel
yaron and guy men No
89-1 Waseem Hussein
Israel
89-2 Bassam Talhamy
Israel
Shfaram riders men No
90-1 Asaf Baldav
Israel
90-2 Eran Lerner
Israel
iron button men No
91-1 David Schwartz
Israel
91-2 Alex Reitbort
Israel
Team MS men No
92-1 Stijn Verstraeten
Belgium
92-2 Bjorn De Roo
Belgium
Firefighters Belgium Gent men No
93-1 Christopher Opetnik
Austria
93-2 Markus Simschitz
Austria
Austria men No
94-1 Roi Milman
Israel
94-2 Chanan Friedman
Israel
ZONE3 men No
95-1 Nils Strecker
Germany
95-2 Nico Schultis
Germany
Freiburg's Finest men No
97-1 Mosa Shogan
Israel
97-2 Sausar Sagas
Israel
Adiga Cycling men No
98-1 Omer Lahav
Israel
98-2 Yuval Tsahor
Israel
IGP men No
99-1 Tomáš Trávníček
Czech Republic
99-2 Martin Kantor
Czech Republic
SK Polar men No
101-1 Haley Smith
Canada
101-2 Catharine Pendrel
Canada
Canada women Yes
102-1 Jovana Crnogoarc
Serbia and Montenegro
102-2 Sophie Von Berswordt-Wallrabe
Netherlands
BIKE WAY RACING women Yes
103-1 Naama Noyman
Israel
103-2 Antonia Daubermann
Germany
Joe's No Flats women Yes
104-1 Janika Lõiv
Estonia
104-2 Greete Steinburg
Estonia
Estonian National MTB Team women Yes
105-1 Virág Buzsáki
Hungary
105-2 Regina Schmidel
Hungary
Hungarian National Team women Yes
106-1 Ilda Pereira
Portugal
106-2 Lorenza Menapace
Italy
Casa Myzé Team / Centro bike val di sole women Yes
107-1 Anastasiia Riabochkina
Russian Federation
107-2 Maria Petrova
Russian Federation
SERPANTIN women Yes
108-1 Maria Sherstiuk
Ukraine
108-2 Iryna Popova
Ukraine
Ukraina national team women women Yes
109-1 Cindy Montambault
Canada
109-2 Sandra Walter
Canada
CinSan women Yes
110-1 SOFIA GOMEZ VILLAFANE
Argentina
110-2 ROSE GRANT
United States of America
STAN’S PIVOT PRO TEAM PRESENTED BY MAXXIS women Yes
111-1 Rebecca McConnell
Australia
111-2 Githa Michiels
Belgium
Primaflor Mondraker Rotor women Yes
112-1 Chloe Woodruff
United States of America
112-2 Erin Huck
United States of America
Team USA women Yes
115-1 Ivonne Kraft
Germany
115-2 Brigitte Becker-Jenkner
Germany
derfaller1 women No
201-1 Tomer Baruch
Israel
201-2 Deborah Ohayon
Israel
Team - Fall apart mixed No
202-1 Eldad Ohayon
Israel
202-2 Moran Feller
Israel
Bike Way mixed No
203-1 Arnon Shadmi
Israel
203-2 Moran Tel-paz
Israel
CCC- Botz mixed No
204-1 SERGIO LORENZO
Spain
204-2 NATALIA MONTALVO
Spain
BIKE REVISTA mixed No
205-2 Emma Igelstrom
Sweden
205-1 Adam Kjellstroem
Sweden
Specialized Gothenburg mixed No
206-1 Ivan Grenavtsev
Russian Federation
206-2 Seda Grenavtseva
Russian Federation
Corto mixed No
207-1 Amir Shub
United States of America
207-2 Hadas Weiss
Israel
YallaBalagan mixed No
208-1 Guy Gill
Israel
208-2 Limor Hagani
Israel
ZONE3 mixed No
209-2 Orna Ratson
Israel
209-1 Gil Aizengart
Israel
mixed No
210-2 Stav Ginat
Israel
210-1 Avia Mor
Israel
stavia mixed No
211-1 Shahar Dahan
Israel
211-2 Hadas Dahan
Israel
Mom&Dad Racing Team mixed No
212-2 Yelena Yastrebov
Israel
212-1 Harel Swisa
Israel
Ncc team mixed No
213-2 Nirit Sarig
Israel
213-1 Omer Yishay
Israel
Boolish mixed No
214-2 ‪Leeat Atkins‬‏
Israel
214-1 Sharon Vardi
Israel
GORDONIA mixed No
215-2 Sigalit Kaufman
Israel
215-1 Nhevo Kaufman
Israel
Kaufman's mixed No
216-1 Tzvika Gefen
Israel
216-2 Limor Damti
Israel
the tigers mixed No
217-1 Felix Baron
Israel
217-2 Yulia Libman
Israel
Team Shafan mixed No
218-2 Amanda Genez
Israel
218-1 Eli Altman
Israel
Sunshine Ladies mixed No
219-1 Alon Schaffer
Israel
219-2 Tehila Wolf Schaffer
Israel
Tehilon mixed No
220-1 Dany Yakovson
Israel
220-2 Maor Meir shafrir
Israel
d.m mixed No
221-1 Arik Kleiman
Israel
221-2 Ayelet Kleiman
Israel
The Klaimans mixed No
222-2 Saar Burshtein
Israel
222-1 Robert Levin
Israel
Roc team mixed No
223-2 Adi Vainiger
Israel
223-1 Doron Amitz
Israel
Bike Israel Cycling LTD mixed No
301-1 Angelo Di Veroli
Israel
301-2 Haim Dahan
Israel
Racing Team RIDLEY XXX masters No
302-1 Dan Zigmond
Israel
302-2 Roy Haker
Israel
Tim-zezu masters No
303-1 Yakov Choen
Israel
303-2 Ziv Anphi
Israel
TBW masters No
304-1 Dvir Almog
Israel
304-2 Ehud Abitboull
Israel
Team ehud and dvir masters No
305-1 Rostislav Gerasimov
Israel
305-2 Mario Sermoneta
Israel
Rosti & Mario CCC masters No
306-1 ILAN ZIMET
Switzerland
306-2 IDO DOLEV
Switzerland
GOOO SWISS masters No
307-1 Guy Zukerman
United States of America
307-2 Ronen Ben Hamo
United States of America
Team Israel Los Angeles masters No
308-1 Erez Falkenstein
United States of America
308-2 Matt Cooke
United States of America
Boulder Aliya masters No
309-1 Peter Korsholm
Denmark
309-2 Nicolai Sjö
Denmark
Club 71 masters No
310-1 Zack Uchovsky
Israel
310-2 Nimi Cohen
Israel
BikeIL masters No
311-1 Chen Tal
Israel
311-2 Shy Shyman
Israel
Shy & Chen masters No
312-1 Tomer Osher
Israel
312-2 Amit Adar
Israel
Team Snoopy masters No
313-1 Amit Shitrit
Israel
313-2 Inon Fefer
Israel
Intel Mobileye warriors masters No
314-1 Guy Shalev
Israel
314-2 Ori Levi
Israel
Team Bike Way masters No
315-1 TSUR BDOLACH
Israel
315-2 Maoz Paz-Tal
Israel
MAOZTSUR masters No
316-1 Avi Friedrich
Israel
316-2 Nimrod Eldar
Israel
The Rhino's masters No
317-1 Ronen Heinemann
Israel
317-2 Barak Oknin
Israel
Team BikeWay masters No
318-1 Gonen Wilf
Israel
318-2 Tal Gamzu
Israel
GWGZ masters No
319-1 Assaf Shacham
Israel
319-2 Alon Erez
Israel
GCZ-MTB masters No
320-1 GIL NAOR
Israel
320-2 BOAZ HAKER
Israel
InterValley masters No
321-1 Shahar Tamir
Israel
321-2 Israel Shaviv
Israel
500 כפתורים masters No
322-1 Yaniv Kalif
Israel
322-2 Patricio Tanner
Israel
RuNUTS217 masters No
324-1 David Moss
Israel
324-2 Snir Herer
Israel
CCC masters No
325-1 Michael Shkolnik
Israel
325-2 Mordi Kuperman
Israel
M&M masters No
326-1 Amit Novich
Israel
326-2 Nir Nahmani
Israel
Nir@Amit masters No
327-1 Avishay Bahar
Israel
327-2 Liron Bahar
Israel
bahar team masters No
329-1 Enrique Strammer
Israel
329-2 Max Apartin
Israel
EMSA masters No
330-1 Nitzan Eshed
Israel
330-2 Miron Eshed
Israel
TEAM ESHED masters No
331-1 Matan Philipson
Israel
331-2 Shamai Becker
Israel
Matan&Shamai masters No
332-1 Gil Musri
Israel
332-2 Amit Tropper
Israel
Amit&Gil masters No
333-1 Doron Masvary
Israel
333-2 Gil Zeller
Israel
CCC masters No
334-1 Yaniv Alon
Israel
334-2 Boaz Sokol
Israel
Fast Forward masters No
335-1 Ziv Ben-Yehuda
Israel
335-2 Moran Mainz
Israel
Team HOBIT masters No
336-1 Ido Carmon
Israel
336-2 Tamir Jacobson
Israel
Tamir&Ido masters No
337-1 Moshe Aharoni
Israel
337-2 Gal Arie
Israel
LIONS masters No
338-1 Amit Gal Or
Israel
338-2 Oren Sela
Israel
Amit & Oren masters No
339-1 Yiftach Gilady
Israel
339-2 NOAM HEYMANN
Israel
GILADY masters No
340-1 Eyal Friedman
Israel
340-2 Hadar Gat
Israel
Power Rangers masters No
341-1 Barak Herszkowicz
Israel
341-2 Yossi Rayk
Israel
Raykowicz masters No
342-1 Avi Gabay
Israel
342-2 Arik Eitan
Israel
A&A masters No
343-1 Tzach Cohen
Israel
343-2 Yoav Horowitz
Israel
500watt masters No
344-1 Shay Shalom‬‏
Israel
344-2 Arie Bar or
Israel
zone3 masters No
345-1 Adi Koren
Israel
345-2 Daniel Kaminsky
Israel
דניאל ועדי masters No
346-1 Zeev Bozhko
Israel
346-2 Shay Cahal
Israel
old cranks masters No
347-1 Alexey Migranov
Israel
347-2 Jean- Paul Lecaros
Israel
Scalpels masters No
348-1 Erez Latner
Israel
348-2 Idan Laifer
Israel
Mega Or masters No
349-1 Kobi Yaffe
Israel
349-2 Paz Bernart
Israel
Menashkes Beer masters No
350-1 Chen Fried
Israel
350-2 Yanay Kleiner
Israel
Fire&Rain masters No
351-1 Guy Sasson
Israel
351-2 Dani Gati
Israel
Magal masters No
352-1 Chen Goldfain
Israel
352-2 Dudy Ashkenazy
Israel
Inch By inch masters No
353-1 Ronen Pinhas
Israel
353-2 Ran Tavor
Israel
RORA masters No
354-1 Didi Ankori
Israel
354-2 Eli Zi
Iraq
TeamToom masters No
355-1 Nachshon Vagmayster
Israel
355-2 Rami Asraf
Israel
Shlomzion masters No
356-1 Eyal Michaely
Israel
356-2 Itay Teperberg
Israel
itay@eyal masters No
357-1 Lior Biton
Israel
357-2 Vitaly Frost
Israel
grand ncc masters No
358-1 Ori Amir
Israel
358-2 Eli Haham
Israel
ירקונז' masters No
359-1 Itai Ziedenberg
Israel
359-2 Adar Teichner
Israel
AI Riders masters No
360-1 Eli Ben Yakar
Israel
360-2 Jesper Thirup Hansen
Denmark
The Buttons Ben Shemen masters No
361-1 ARIE GURION
Israel
361-2 NOAM ALON
Israel
MARATHONYA - TBW masters No
363-1 Ido Mevorach
Israel
363-2 Etay Kienan
Israel
Team BikeWay masters No
364-1 Udi Abas
Israel
364-2 Bashier Amar
Israel
MOUNTAIN GOAT masters No
365-1 Adi Froumin
Israel
365-2 Amit Avrahami
Israel
A-team masters No
366-1 Lior Meidan
Israel
366-2 Erez Winshtat
Israel
Hoad lion heart masters No
367-1 Vlad Ramkovich
Israel
367-2 Oleg Tchernishov
Israel
VO masters No
368-1 Haim Solomon
Israel
368-2 Gadi Sade
Israel
TBW-Gadi-Haim masters No
369-1 Ruben Sher
Israel
369-2 Kobi Pinto
Israel
Cyclink Israel masters No
370-1 ANDREI TSIRKIN
Israel
370-2 STEFAN LIBMAN
Israel
MASTERS HAIFA masters No
371-1 Tamir Mor
Israel
371-2 Dror Huber
Israel
Dere Dere masters No
372-1 adi deutsch
Israel
372-2 lahat mayan
Israel
team giant masters No
373-1 Gil Ashery
Israel
373-2 Hezi Sayar
Israel
HeziGil masters No
374-1 Elad Raz
Israel
374-2 Andi Levy
Israel
Chainsmokers masters No
375-1 Raz Shamai
Israel
375-2 Ori Shacham
Israel
Raz&Ori masters No
376-1 Ronen Fidel
Israel
376-2 Ruby Saadon
Israel
R&R team masters No
377-1 Arnon Rosenbaum
Israel
377-2 Adi Rosenbaum
Israel
The turtle & the rabbit masters No
378-1 Alon Segal
Israel
378-2 David Enbal
Israel
Knacken Drunken masters No
379-1 Sagi Ben Zvi
Israel
379-2 Oved Armoza
Israel
500TRI masters No
380-1 Guy Baumel
Israel
380-2 Eyal Katzenstein
Israel
Yekkes masters No
381-1 Gil Poyastro
Israel
381-2 David Yona
Israel
the buttons masters No
382-1 Nati Thawco
Israel
382-2 Musa Gerchad
Israel
Buttons-adiga cycling masters No
384-1 Emanuel Stanciu
Israel
384-2 Gilles Attal
Israel
Egozi masters No
385-1 GIL MARKOVITZ
Israel
385-2 AVI AIZIK
Israel
Gorillas masters No
386-1 Tomer Nobel
Israel
386-2 Ilan Kurz
Israel
Team Physiother masters No
388-1 Shavit Kohavi
Israel
388-2 Amity Cohen
Israel
Dynamo&igp racing team masters No
389-1 Assaf Klein
Israel
389-2 Sasy Levy
Israel
The Green Foxes masters No
390-1 Erez Raymond
Israel
390-2 Doron Raymond
Israel
Raymond’s masters No
391-1 Udi Abadi-Fishel
Israel
391-2 Alon Cohen
Israel
Country Club Gan Evron masters No
392-1 Ladislav Musil
Czech Republic
392-2 Jan Knyttl
Czech Republic
KBELY Cycling team masters No
393-1 Yossi Asulin
Israel
393-2 Boris Bresh
Israel
TeamFun masters No
394-1 Louis Anderson
South Africa
394-2 Heimer Anderson
South Africa
Anderson Brothers masters No
395-1 David Elhiany
Israel
395-2 Avidan Asaraf
Israel
avidan&david masters No
396-1 Raz Alon
United States of America
396-2 Refael Levi
United States of America
SV707 masters No
397-1 David Travnicek
Czech Republic
397-2 Viktor Kolar
Czech Republic
PETR CECH SPORT INVEST MTB TEAM I masters No
398-1 Richard Lurie
South Africa
398-2 Robert Nicolella
Zambia
The Excellence Group / JOC masters No
399-1 Zvika Neeman
Israel
399-2 Udi Mizrachi
Israel
Law and Econ grand No
501-1 Gil Kashi
Netherlands
501-2 Israel Chen
Israel
Verge L'etape grand No
502-1 Issy Zimmerman
United Kingdom
502-2 John O'Connor
South Africa
Putfoot Racing grand No
503-1 Amos Gery
Israel
503-2 Zohar Galili
Israel
GG team grand No
504-1 Oran Uzrad
Israel
504-2 Nadav Lugasy
Israel
lugasy&uzrad grand No
505-1 Hans Planckaert
Belgium
505-2 René Vallée
France
Forestière-Rotwild-Agu Racing Team grand No
507-1 Ronen Shirizly
Israel
507-2 Hagay Anaby
Israel
eshkolot team grand No
508-1 Reiner Fritz
Germany
508-2 Edwin Urs Schlaegel
Germany
derfaller2 grand No
509-1 Joerg Riedl
Germany
509-2 Steffen Allert
Germany
Maloja - Rocky Mountain Team grand No
510-1 Stephan Gous
South Africa
510-2 Jan Hanekom
South Africa
Anderson Transport grand No
511-1 Julian Zetler
South Africa
511-2 Issac Borochwitz
South Africa
Sakkie’s Dream team grand No
512-1 Landon La Grange
South Africa
512-2 Gavin Viljoen
South Africa
Cape Air grand No
513-1 Doron Dicastro
Israel
513-2 Pieter Van Rooyen
United States of America
Pieter & Doron grand No
514-1 ELI COHEN
Israel
514-2 Hagai Golan
Israel
Team Rafaeli grand No
515-1 Avner Maimon
Israel
515-2 Ari Margolis
Israel
AM² grand No
516-1 Ofer Ben Michael
Israel
516-2 Eli Shaked
Israel
Team Poleg grand No
517-1 Yoel Vinocur
Israel
517-2 Ezra Sharabany
Israel
grand No
518-1 Nir Sever
Israel
518-2 Muky Faingezicht
Israel
CCC-GeryATeam grand No
519-1 Alon Wolf
Israel
519-2 Yariv Alon
Israel
Ofnaim baemek grand No
520-1 Menahem Singer
Israel
520-2 Eldad Meiron
Israel
Pulp fiction grand No
521-1 Rafael Farhi
Israel
521-2 RAN PERSBERG
Israel
BULTHAUP grand No
522-1 Nitsan Dahan
Israel
522-2 Niv Peles
Israel
Kal Bamishorim grand No
523-1 GIL WEINER
Israel
523-2 itzik azriel
Israel
TEAMTSETSU grand No
525-1 Nir Naveh
Israel
525-2 Hugo Jan Trago
Netherlands
The porcupines grand No
526-1 Eli Sherf
Israel
526-2 Ami Shked
Israel
eli&ami grand No
527-1 Barak Pikarski
Israel
527-2 Eyal Kaufman
Israel
The next challenge grand No
528-1 Michael Gdalevich
Israel
528-2 Tzahi Tzuri
Israel
ONE HEALTH grand No
529-1 Ram Golombik
Israel
529-2 Yoni Deshe
Israel
Yoni & Ram grand No
530-1 Ohad Saban
Israel
530-2 Asaf Ben Michael
Israel
Asaf&Ohad grand No
531-1 Omer Banay
Israel
531-2 Gil Olshansky
Israel
GO grand No
532-1 Nitzan Hendler
Israel
532-2 Nir Israeli
Israel
IGP1 grand No
533-1 Noam Biran
Israel
533-2 Tzur Sade
Israel
HD TREK Galilee grand No
534-1 Amir Stein
Israel
534-2 Dror Nagel
Israel
Misgav Agalot grand No
535-1 IZHAR JONA
Israel
535-2 ZION SIPOUREN
Israel
500WATT grand No
536-1 Yehonatan Peri
Israel
536-2 Yakir Nirgad
Israel
Yakintan grand No
537-1 Noam Feig
Israel
537-2 Eli Ben Shushan
Israel
Cycologia grand No
538-1 Gadi Goldglas
Israel
538-2 Livneh Zarfati
Israel
espresso team grand No
539-1 Yam Raz
Israel
539-2 Shay Shabtay
Israel
zaznu grand No
540-1 Azri Bayez
Israel
540-2 Simon King
Israel
The Ballet dancers grand No
541-1 Matityahu Eldad
Israel
541-2 Erez Cohen
Israel
Team Bill 2 grand No
542-1 Darek Kurek
Poland
542-2 Krzysztof Marciniak
Poland
Absolutebikes grand No
543-1 Emmanuel Elalouf
France
543-2 Gilles GUELENNOC
France
LATTITUDE 55 grand No
544-1 Avihu Raymond
Israel
544-2 Moti Cohen
South Africa
Avi & Moti grand No

1. Georg Egger

  • Country: Germany
  • #1-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Max Brandl

  • Country: Germany
  • #1-2
  • Team Name: LEXWARE Mountainbike Team

1. Karl Markt

  • Country: Austria
  • #2-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Gregor Raggl

  • Country: Austria
  • #2-2
  • Team Name: Team Austria 1

1. Andrew L’Esperance

  • Country: Canada
  • #3-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Peter Disera

  • Country: Canada
  • #3-2
  • Team Name: Norco Factory Team

1. Markus Schulte- Lunzum

  • Country: Germany
  • #4-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Simon Vitzthum

  • Country: Switzerland
  • #4-2
  • Team Name: BIKE WAY RACING

1. Shlomi Haimy

  • Country: Israel
  • #5-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Guy Sessler

  • Country: Israel
  • #5-2
  • Team Name: BIKE WAY RACING

1. András Parti

  • Country: Hungary
  • #6-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Zsombor Palumby

  • Country: Hungary
  • #6-2
  • Team Name: Hungarian National Team

1. Martin Gluth

  • Country: Germany
  • #7-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Fabian Giger

  • Country: Switzerland
  • #7-2
  • Team Name: Superior XC Team

1. Tomer Zaltsman

  • Country: Israel
  • #8-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Nick Burki

  • Country: Switzerland
  • #8-2
  • Team Name: T&N

1. Luca Schwarzbauer

  • Country: Germany
  • #9-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. David List

  • Country: Germany
  • #9-2
  • Team Name: Lexware Mountainbike Team 2

1. Payson McElveen

  • Country: United States of America
  • #10-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Guy Niv

  • Country: Israel
  • #10-2
  • Team Name: Orange Seal ICA

1. Lukan Pavlo

  • Country: Ukraine
  • #11-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Aleksandr Koniaiv  

  • Country: Ukraine
  • #11-2
  • Team Name: Ukraina national team

1. Dmytro Titarenko

  • Country: Ukraine
  • #12-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Volodymyr Kozlovsky

  • Country: Ukraine
  • #12-2
  • Team Name: Ukraina national team 2

1. Fabian Costa

  • Country: Austria
  • #13-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Emanuel Zangerle

  • Country: Austria
  • #13-2
  • Team Name: KTM Racing Team Haiming

1. Daniel Gathof

  • Country: Germany
  • #14-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Caleb Kieninger

  • Country: Germany
  • #14-2
  • Team Name: DG connection

1. Milan Damek

  • Country: Czech Republic
  • #15-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Jan Jobánek

  • Country: Czech Republic
  • #15-2
  • Team Name: KILPI Superior

1. Maël DESRIEUX

  • Country: France
  • #16-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Enzo MARCI

  • Country: France
  • #16-2
  • Team Name: Team VTT ERIC FAVRE MTB RACING

1. ophir ravina

  • Country: Israel
  • #17-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. yuri levinzon

  • Country: Israel
  • #17-2
  • Team Name: yuri&ophir

1. Guy Kaftori

  • Country: Israel
  • #18-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Noam Straschnow

  • Country: Israel
  • #18-2
  • Team Name: The Buttons Team matzman

1. David Reznik

  • Country: Israel
  • #19-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Netanel Ziv

  • Country: Israel
  • #19-2
  • Team Name: The Babies

1. Ranker Niclas

  • Country: Germany
  • #20-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Paul Häuser

  • Country: Germany
  • #20-2
  • Team Name: Team Wheelsports-Beinarbeit

1. Holger Schaarschmidt

  • Country: Germany
  • #21-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Sönke Wegner

  • Country: Germany
  • #21-2
  • Team Name: world of mtb

1. Joshua LECOINTRE

  • Country: France
  • #22-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Vincent SIBILLE

  • Country: France
  • #22-2
  • Team Name: TEAM VOSGES VTT UCI

1. Basile ALLARD

  • Country: France
  • #23-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Antoine PHILIPP

  • Country: France
  • #23-2
  • Team Name: PROFERMETURES-VELOROC

1. Maximilian Foidl

  • Country: Austria
  • #24-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Manuel Pliem

  • Country: Austria
  • #24-2
  • Team Name: Austrian Cycling Team 2

1. Ori Leonzini

  • Country: Israel
  • #25-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Gil ly Gonen

  • Country: Israel
  • #25-2
  • Team Name: teamisgav 1

1. Loan Cheneval

  • Country: France
  • #26-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Lucas Lesion

  • Country: France
  • #26-2
  • Team Name: TEAM VCA ANJOS / TEAM ACC

1. Tobias Sindlinger

  • Country: Germany
  • #27-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Gabriel Sindlinger

  • Country: Germany
  • #27-2
  • Team Name: MTB-News.de

1. Keegan Swenson

  • Country: United States of America
  • #28-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Russell Finsterwald

  • Country: United States of America
  • #28-2
  • Team Name: US National Team

1. Daniel McConnell

  • Country: Australia
  • #29-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Anton Stinsov

  • Country: Russian Federation
  • #29-2
  • Team Name: Primaflor Mondraker Rotor

1. Jens Schuermans

  • Country: Belgium
  • #30-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Max Loret

  • Country: France
  • #30-2
  • Team Name: Scott Creuse Oxygene Guéret

1. EITAN LEVI

  • Country: Israel
  • #31-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. ELIAD DANIEL

  • Country: Israel
  • #31-2
  • Team Name: TNT SIGMA

1. Maxim Bourloutsky

  • Country: Israel
  • #34-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Shahar Avdar

  • Country: Israel
  • #34-2
  • Team Name: Team Kerem

1. Alexander Sonis

  • Country: Israel
  • #35-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Marcel Leyton

  • Country: Israel
  • #35-2
  • Team Name: Cyclink Israel

1. ARYEH SHALEV

  • Country: Israel
  • #36-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Evgeny Galsky

  • Country: Israel
  • #36-2
  • Team Name: BA LA GAN

1. Samuel Attali

  • Country: Israel
  • #37-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Geva Yehoshua

  • Country: Israel
  • #37-2
  • Team Name: Oakley Gili Optic

1. Jakub Jirko

  • Country: Czech Republic
  • #38-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Martin Hajny

  • Country: Czech Republic
  • #38-2
  • Team Name: MTBS.cz Racing

1. Yaniv Shabat

  • Country: Israel
  • #39-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yaniv Akst

  • Country: Israel
  • #39-2
  • Team Name: United Buttons

1. Patxi Cía

  • Country: Spain
  • #40-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Victor Maestra sola

  • Country: Spain
  • #40-2
  • Team Name: Izquierdo Ibáñez-ciclos Montoya

1. Ido Lippmann

  • Country: Israel
  • #41-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Tal Golan

  • Country: Israel
  • #41-2
  • Team Name: lippmann-golan

1. Ruslan Khovalkin

  • Country: Russian Federation
  • #42-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Igor Stepanov

  • Country: Russian Federation
  • #42-2
  • Team Name: Team 3M / Klinika29.ru

1. ARIE MARGALIT

  • Country: Israel
  • #43-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. GUY SHUSTER

  • Country: Israel
  • #43-2
  • Team Name: Arie & Guy

1. Uri Ben Tzur

  • Country: Israel
  • #44-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yaacov Saar Idan

  • Country: Israel
  • #44-2
  • Team Name: Uri & Kiko

1. HAIM LAZMI

  • Country: Israel
  • #45-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. SHARON PEER

  • Country: Israel
  • #45-2
  • Team Name: STG

1. Nir Zohar

  • Country: Israel
  • #46-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Mayyan Gil

  • Country: Israel
  • #46-2
  • Team Name: TBD

1. Sapir Biton

  • Country: Israel
  • #47-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yuval Tal

  • Country: Israel
  • #47-2
  • Team Name: Where's the Feed Zone

1. ido shavit

  • Country: Israel
  • #48-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Boaz Hemmo

  • Country: Israel
  • #48-2
  • Team Name: הפרלמנט הבינלאומי

1. Oren Schwartz

  • Country: Israel
  • #49-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Or Marom

  • Country: Israel
  • #49-2
  • Team Name: OSOM

1. Jonathan Stamler

  • Country: Israel
  • #50-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Daniel Stamler

  • Country: Israel
  • #50-2
  • Team Name: Team Abu

1. Julian Haas

  • Country: Germany
  • #51-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Florian Lickert

  • Country: Germany
  • #51-2
  • Team Name: Freiburg‘s Finest

1. Zvi Avraham

  • Country: Israel
  • #52-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. TOM SHEFER

  • Country: Israel
  • #52-2
  • Team Name: PEAKERS

1. Fima Ulitski

  • Country: Israel
  • #53-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yoni Herbesman

  • Country: Israel
  • #53-2
  • Team Name: Yoni and Fima

1. asaf inbar

  • Country: Israel
  • #54-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. yoni wolff

  • Country: Cuba
  • #54-2
  • Team Name: asaf&yoni

1. Elad Bleistein

  • Country: Israel
  • #55-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yaron Lavie

  • Country: Israel
  • #55-2
  • Team Name: רוכבי חופש

1. Aleksey Korablov

  • Country: Israel
  • #58-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Eran Ashkary

  • Country: Israel
  • #58-2
  • Team Name: ErAl

1. Elad Gaon

  • Country: Israel
  • #59-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yehuda Packer

  • Country: Israel
  • #59-2
  • Team Name: packman team

1. Tzur Brant

  • Country: Israel
  • #60-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Etamar Deshe

  • Country: Israel
  • #60-2
  • Team Name: A Team

1. amjad abu saleh

  • Country: Israel
  • #61-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. saleh mah

  • Country: Israel
  • #61-2
  • Team Name: active way

1. Lior Haklay

  • Country: Israel
  • #62-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Guy Abadi

  • Country: Israel
  • #62-2
  • Team Name: Team Bikeway

1. Anan Polak

  • Country: Israel
  • #63-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Boaz Gotfrid

  • Country: Israel
  • #63-2
  • Team Name: Team Nof-Carmel

1. aviram gotlib

  • Country: Israel
  • #64-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. nadav gotlib

  • Country: Israel
  • #64-2
  • Team Name:

1. Yoni Kalush

  • Country: Israel
  • #65-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. yoav garibi

  • Country: Israel
  • #65-2
  • Team Name: Team Vigo home

1. Sharon Leonzini

  • Country: Israel
  • #66-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Leonid Chapaev

  • Country: Israel
  • #66-2
  • Team Name: ^Leon

1. Zahi Ben gigi

  • Country: Israel
  • #67-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Gil Schliesser

  • Country: Israel
  • #67-2
  • Team Name: Race3R

1. Matan Gedulter

  • Country: Israel
  • #68-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Ori Levy

  • Country: Israel
  • #68-2
  • Team Name: MO²

1. Ran Trifon

  • Country: Israel
  • #69-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yotam Fiibish

  • Country: Israel
  • #69-2
  • Team Name: Sigma

1. Vita Son

  • Country: Israel
  • #70-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Ori Srulovich

  • Country: Israel
  • #70-2
  • Team Name: krayot lions

1. haroon kataz

  • Country: Israel
  • #71-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yanal Shogen

  • Country: Israel
  • #71-2
  • Team Name: ADIGA RIDERS

1. Liav Ezer

  • Country: Israel
  • #72-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Guy Shabi

  • Country: Israel
  • #72-2
  • Team Name: LG-Riders

1. Yotam Novik

  • Country: Israel
  • #73-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Sagiv Kehila

  • Country: Israel
  • #73-2
  • Team Name: Team Giant Mustache

1. Kevin Haselsberger

  • Country: Austria
  • #74-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Tobias Breitschaedel

  • Country: Austria
  • #74-2
  • Team Name: MTB-O Austria Factory Team

1. Hod Hovav

  • Country: Israel
  • #75-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yuval Bar

  • Country: Israel
  • #75-2
  • Team Name: El Nino

1. Omri Arbel

  • Country: Israel
  • #76-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Dan Carmel

  • Country: Israel
  • #76-2
  • Team Name: arbel strauss - carmel new fields

1. Tamir Zinger

  • Country: Israel
  • #77-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Uri Wolf

  • Country: Israel
  • #77-2
  • Team Name: UT

1. Oran Gonen

  • Country: Israel
  • #78-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Asaf Brode

  • Country: Israel
  • #78-2
  • Team Name: Fitzone

1. Aviad Rayfer

  • Country: Israel
  • #79-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Itay Rayfer

  • Country: Israel
  • #79-2
  • Team Name: THE RAYFER'S

1. Itamar Kovalio

  • Country: Israel
  • #80-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Harel Kfir

  • Country: Israel
  • #80-2
  • Team Name: Team Bike Way

1. Eyal Tareef

  • Country: Israel
  • #81-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Moran Amar

  • Country: Israel
  • #81-2
  • Team Name: Julis warriors

1. Eli Avzak

  • Country: Israel
  • #82-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Jan Nash

  • Country: Israel
  • #82-2
  • Team Name: Adiga Cycling

1. Yakov Sagas

  • Country: Israel
  • #83-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Shlomi Reuven

  • Country: Israel
  • #83-2
  • Team Name: Buttons kama-tavor

1. Tom Itzhaki

  • Country: Israel
  • #84-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Chen Schreiber

  • Country: Israel
  • #84-2
  • Team Name: TCH-Jinga p/b Specialized

1. Jakee Abs

  • Country: Israel
  • #85-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Tamir Abs

  • Country: Israel
  • #85-2
  • Team Name: JohnDeere Team

1. Noah Thakoo

  • Country: Israel
  • #86-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Adam Gerchad

  • Country: Israel
  • #86-2
  • Team Name: adiga cycling

1. Yaron Gur

  • Country: Israel
  • #87-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Elad Koch

  • Country: Israel
  • #87-2
  • Team Name: Sct

1. Yaron BarOn

  • Country: Israel
  • #88-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Guy Lifshits

  • Country: Israel
  • #88-2
  • Team Name: yaron and guy

1. Waseem Hussein

  • Country: Israel
  • #89-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Bassam Talhamy

  • Country: Israel
  • #89-2
  • Team Name: Shfaram riders

1. Asaf Baldav

  • Country: Israel
  • #90-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Eran Lerner

  • Country: Israel
  • #90-2
  • Team Name: iron button

1. David Schwartz

  • Country: Israel
  • #91-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Alex Reitbort

  • Country: Israel
  • #91-2
  • Team Name: Team MS

1. Stijn Verstraeten

  • Country: Belgium
  • #92-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Bjorn De Roo

  • Country: Belgium
  • #92-2
  • Team Name: Firefighters Belgium Gent

1. Christopher Opetnik

  • Country: Austria
  • #93-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Markus Simschitz

  • Country: Austria
  • #93-2
  • Team Name: Austria

1. Roi Milman

  • Country: Israel
  • #94-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Chanan Friedman

  • Country: Israel
  • #94-2
  • Team Name: ZONE3

1. Nils Strecker

  • Country: Germany
  • #95-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Nico Schultis

  • Country: Germany
  • #95-2
  • Team Name: Freiburg's Finest

1. Mosa Shogan

  • Country: Israel
  • #97-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Sausar Sagas

  • Country: Israel
  • #97-2
  • Team Name: Adiga Cycling

1. Omer Lahav

  • Country: Israel
  • #98-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yuval Tsahor

  • Country: Israel
  • #98-2
  • Team Name: IGP

1. Tomáš Trávníček

  • Country: Czech Republic
  • #99-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Martin Kantor

  • Country: Czech Republic
  • #99-2
  • Team Name: SK Polar

1. Haley Smith

  • Country: Canada
  • #101-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Catharine Pendrel

  • Country: Canada
  • #101-2
  • Team Name: Canada

1. Jovana Crnogoarc

  • Country: Serbia and Montenegro
  • #102-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Sophie Von Berswordt-Wallrabe

  • Country: Netherlands
  • #102-2
  • Team Name: BIKE WAY RACING

1. Naama Noyman

  • Country: Israel
  • #103-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Antonia Daubermann

  • Country: Germany
  • #103-2
  • Team Name: Joe's No Flats

1. Janika Lõiv

  • Country: Estonia
  • #104-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Greete Steinburg

  • Country: Estonia
  • #104-2
  • Team Name: Estonian National MTB Team

1. Virág Buzsáki

  • Country: Hungary
  • #105-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Regina Schmidel

  • Country: Hungary
  • #105-2
  • Team Name: Hungarian National Team

1. Ilda Pereira

  • Country: Portugal
  • #106-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Lorenza Menapace

  • Country: Italy
  • #106-2
  • Team Name: Casa Myzé Team / Centro bike val di sole

1. Anastasiia Riabochkina

  • Country: Russian Federation
  • #107-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Maria Petrova

  • Country: Russian Federation
  • #107-2
  • Team Name: SERPANTIN

1. Maria Sherstiuk

  • Country: Ukraine
  • #108-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Iryna Popova

  • Country: Ukraine
  • #108-2
  • Team Name: Ukraina national team women

1. Cindy Montambault

  • Country: Canada
  • #109-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Sandra Walter

  • Country: Canada
  • #109-2
  • Team Name: CinSan

1. SOFIA GOMEZ VILLAFANE

  • Country: Argentina
  • #110-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. ROSE GRANT

  • Country: United States of America
  • #110-2
  • Team Name: STAN’S PIVOT PRO TEAM PRESENTED BY MAXXIS

1. Rebecca McConnell

  • Country: Australia
  • #111-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Githa Michiels

  • Country: Belgium
  • #111-2
  • Team Name: Primaflor Mondraker Rotor

1. Chloe Woodruff

  • Country: United States of America
  • #112-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Erin Huck

  • Country: United States of America
  • #112-2
  • Team Name: Team USA

1. Ivonne Kraft

  • Country: Germany
  • #115-1
  • Category: women
  • UCI: No

2. Brigitte Becker-Jenkner

  • Country: Germany
  • #115-2
  • Team Name: derfaller1

1. Tomer Baruch

  • Country: Israel
  • #201-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Deborah Ohayon

  • Country: Israel
  • #201-2
  • Team Name: Team - Fall apart

1. Eldad Ohayon

  • Country: Israel
  • #202-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Moran Feller

  • Country: Israel
  • #202-2
  • Team Name: Bike Way

1. Arnon Shadmi

  • Country: Israel
  • #203-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Moran Tel-paz

  • Country: Israel
  • #203-2
  • Team Name: CCC- Botz

1. SERGIO LORENZO

  • Country: Spain
  • #204-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. NATALIA MONTALVO

  • Country: Spain
  • #204-2
  • Team Name: BIKE REVISTA

1. Emma Igelstrom

  • Country: Sweden
  • #205-2
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Adam Kjellstroem

  • Country: Sweden
  • #205-1
  • Team Name: Specialized Gothenburg

1. Ivan Grenavtsev

  • Country: Russian Federation
  • #206-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Seda Grenavtseva

  • Country: Russian Federation
  • #206-2
  • Team Name: Corto

1. Amir Shub

  • Country: United States of America
  • #207-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Hadas Weiss

  • Country: Israel
  • #207-2
  • Team Name: YallaBalagan

1. Guy Gill

  • Country: Israel
  • #208-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Limor Hagani

  • Country: Israel
  • #208-2
  • Team Name: ZONE3

1. Orna Ratson

  • Country: Israel
  • #209-2
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Gil Aizengart

  • Country: Israel
  • #209-1
  • Team Name:

1. Stav Ginat

  • Country: Israel
  • #210-2
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Avia Mor

  • Country: Israel
  • #210-1
  • Team Name: stavia

1. Shahar Dahan

  • Country: Israel
  • #211-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Hadas Dahan

  • Country: Israel
  • #211-2
  • Team Name: Mom&Dad Racing Team

1. Yelena Yastrebov

  • Country: Israel
  • #212-2
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Harel Swisa

  • Country: Israel
  • #212-1
  • Team Name: Ncc team

1. Nirit Sarig

  • Country: Israel
  • #213-2
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Omer Yishay

  • Country: Israel
  • #213-1
  • Team Name: Boolish

1. ‪Leeat Atkins‬‏

  • Country: Israel
  • #214-2
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Sharon Vardi

  • Country: Israel
  • #214-1
  • Team Name: GORDONIA

1. Sigalit Kaufman

  • Country: Israel
  • #215-2
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Nhevo Kaufman

  • Country: Israel
  • #215-1
  • Team Name: Kaufman's

1. Tzvika Gefen

  • Country: Israel
  • #216-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Limor Damti

  • Country: Israel
  • #216-2
  • Team Name: the tigers

1. Felix Baron

  • Country: Israel
  • #217-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Yulia Libman

  • Country: Israel
  • #217-2
  • Team Name: Team Shafan

1. Amanda Genez

  • Country: Israel
  • #218-2
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Eli Altman

  • Country: Israel
  • #218-1
  • Team Name: Sunshine Ladies

1. Alon Schaffer

  • Country: Israel
  • #219-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Tehila Wolf Schaffer

  • Country: Israel
  • #219-2
  • Team Name: Tehilon

1. Dany Yakovson

  • Country: Israel
  • #220-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Maor Meir shafrir

  • Country: Israel
  • #220-2
  • Team Name: d.m

1. Arik Kleiman

  • Country: Israel
  • #221-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Ayelet Kleiman

  • Country: Israel
  • #221-2
  • Team Name: The Klaimans

1. Saar Burshtein

  • Country: Israel
  • #222-2
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Robert Levin

  • Country: Israel
  • #222-1
  • Team Name: Roc team

1. Adi Vainiger

  • Country: Israel
  • #223-2
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Doron Amitz

  • Country: Israel
  • #223-1
  • Team Name: Bike Israel Cycling LTD

1. Angelo Di Veroli

  • Country: Israel
  • #301-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Haim Dahan

  • Country: Israel
  • #301-2
  • Team Name: Racing Team RIDLEY XXX

1. Dan Zigmond

  • Country: Israel
  • #302-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Roy Haker

  • Country: Israel
  • #302-2
  • Team Name: Tim-zezu

1. Yakov Choen

  • Country: Israel
  • #303-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ziv Anphi

  • Country: Israel
  • #303-2
  • Team Name: TBW

1. Dvir Almog

  • Country: Israel
  • #304-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ehud Abitboull

  • Country: Israel
  • #304-2
  • Team Name: Team ehud and dvir

1. Rostislav Gerasimov

  • Country: Israel
  • #305-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Mario Sermoneta

  • Country: Israel
  • #305-2
  • Team Name: Rosti & Mario CCC

1. ILAN ZIMET

  • Country: Switzerland
  • #306-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. IDO DOLEV

  • Country: Switzerland
  • #306-2
  • Team Name: GOOO SWISS

1. Guy Zukerman

  • Country: United States of America
  • #307-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ronen Ben Hamo

  • Country: United States of America
  • #307-2
  • Team Name: Team Israel Los Angeles

1. Erez Falkenstein

  • Country: United States of America
  • #308-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Matt Cooke

  • Country: United States of America
  • #308-2
  • Team Name: Boulder Aliya

1. Peter Korsholm

  • Country: Denmark
  • #309-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Nicolai Sjö

  • Country: Denmark
  • #309-2
  • Team Name: Club 71

1. Zack Uchovsky

  • Country: Israel
  • #310-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Nimi Cohen

  • Country: Israel
  • #310-2
  • Team Name: BikeIL

1. Chen Tal

  • Country: Israel
  • #311-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Shy Shyman

  • Country: Israel
  • #311-2
  • Team Name: Shy & Chen

1. Tomer Osher

  • Country: Israel
  • #312-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Amit Adar

  • Country: Israel
  • #312-2
  • Team Name: Team Snoopy

1. Amit Shitrit

  • Country: Israel
  • #313-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Inon Fefer

  • Country: Israel
  • #313-2
  • Team Name: Intel Mobileye warriors

1. Guy Shalev

  • Country: Israel
  • #314-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ori Levi

  • Country: Israel
  • #314-2
  • Team Name: Team Bike Way

1. TSUR BDOLACH

  • Country: Israel
  • #315-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Maoz Paz-Tal

  • Country: Israel
  • #315-2
  • Team Name: MAOZTSUR

1. Avi Friedrich

  • Country: Israel
  • #316-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Nimrod Eldar

  • Country: Israel
  • #316-2
  • Team Name: The Rhino's

1. Ronen Heinemann

  • Country: Israel
  • #317-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Barak Oknin

  • Country: Israel
  • #317-2
  • Team Name: Team BikeWay

1. Gonen Wilf

  • Country: Israel
  • #318-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Tal Gamzu

  • Country: Israel
  • #318-2
  • Team Name: GWGZ

1. Assaf Shacham

  • Country: Israel
  • #319-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Alon Erez

  • Country: Israel
  • #319-2
  • Team Name: GCZ-MTB

1. GIL NAOR

  • Country: Israel
  • #320-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. BOAZ HAKER

  • Country: Israel
  • #320-2
  • Team Name: InterValley

1. Shahar Tamir

  • Country: Israel
  • #321-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Israel Shaviv

  • Country: Israel
  • #321-2
  • Team Name: 500 כפתורים

1. Yaniv Kalif

  • Country: Israel
  • #322-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Patricio Tanner

  • Country: Israel
  • #322-2
  • Team Name: RuNUTS217

1. David Moss

  • Country: Israel
  • #324-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Snir Herer

  • Country: Israel
  • #324-2
  • Team Name: CCC

1. Michael Shkolnik

  • Country: Israel
  • #325-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Mordi Kuperman

  • Country: Israel
  • #325-2
  • Team Name: M&M

1. Amit Novich

  • Country: Israel
  • #326-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Nir Nahmani

  • Country: Israel
  • #326-2
  • Team Name: Nir@Amit

1. Avishay Bahar

  • Country: Israel
  • #327-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Liron Bahar

  • Country: Israel
  • #327-2
  • Team Name: bahar team

1. Enrique Strammer

  • Country: Israel
  • #329-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Max Apartin

  • Country: Israel
  • #329-2
  • Team Name: EMSA

1. Nitzan Eshed

  • Country: Israel
  • #330-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Miron Eshed

  • Country: Israel
  • #330-2
  • Team Name: TEAM ESHED

1. Matan Philipson

  • Country: Israel
  • #331-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Shamai Becker

  • Country: Israel
  • #331-2
  • Team Name: Matan&Shamai

1. Gil Musri

  • Country: Israel
  • #332-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Amit Tropper

  • Country: Israel
  • #332-2
  • Team Name: Amit&Gil

1. Doron Masvary

  • Country: Israel
  • #333-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Gil Zeller

  • Country: Israel
  • #333-2
  • Team Name: CCC

1. Yaniv Alon

  • Country: Israel
  • #334-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Boaz Sokol

  • Country: Israel
  • #334-2
  • Team Name: Fast Forward

1. Ziv Ben-Yehuda

  • Country: Israel
  • #335-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Moran Mainz

  • Country: Israel
  • #335-2
  • Team Name: Team HOBIT

1. Ido Carmon

  • Country: Israel
  • #336-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Tamir Jacobson

  • Country: Israel
  • #336-2
  • Team Name: Tamir&Ido

1. Moshe Aharoni

  • Country: Israel
  • #337-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Gal Arie

  • Country: Israel
  • #337-2
  • Team Name: LIONS

1. Amit Gal Or

  • Country: Israel
  • #338-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Oren Sela

  • Country: Israel
  • #338-2
  • Team Name: Amit & Oren

1. Yiftach Gilady

  • Country: Israel
  • #339-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. NOAM HEYMANN

  • Country: Israel
  • #339-2
  • Team Name: GILADY

1. Eyal Friedman

  • Country: Israel
  • #340-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Hadar Gat

  • Country: Israel
  • #340-2
  • Team Name: Power Rangers

1. Barak Herszkowicz

  • Country: Israel
  • #341-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Yossi Rayk

  • Country: Israel
  • #341-2
  • Team Name: Raykowicz

1. Avi Gabay

  • Country: Israel
  • #342-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Arik Eitan

  • Country: Israel
  • #342-2
  • Team Name: A&A

1. Tzach Cohen

  • Country: Israel
  • #343-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Yoav Horowitz

  • Country: Israel
  • #343-2
  • Team Name: 500watt

1. Shay Shalom‬‏

  • Country: Israel
  • #344-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Arie Bar or

  • Country: Israel
  • #344-2
  • Team Name: zone3

1. Adi Koren

  • Country: Israel
  • #345-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Daniel Kaminsky

  • Country: Israel
  • #345-2
  • Team Name: דניאל ועדי

1. Zeev Bozhko

  • Country: Israel
  • #346-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Shay Cahal

  • Country: Israel
  • #346-2
  • Team Name: old cranks

1. Alexey Migranov

  • Country: Israel
  • #347-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Jean- Paul Lecaros

  • Country: Israel
  • #347-2
  • Team Name: Scalpels

1. Erez Latner

  • Country: Israel
  • #348-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Idan Laifer

  • Country: Israel
  • #348-2
  • Team Name: Mega Or

1. Kobi Yaffe

  • Country: Israel
  • #349-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Paz Bernart

  • Country: Israel
  • #349-2
  • Team Name: Menashkes Beer

1. Chen Fried

  • Country: Israel
  • #350-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Yanay Kleiner

  • Country: Israel
  • #350-2
  • Team Name: Fire&Rain

1. Guy Sasson

  • Country: Israel
  • #351-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Dani Gati

  • Country: Israel
  • #351-2
  • Team Name: Magal

1. Chen Goldfain

  • Country: Israel
  • #352-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Dudy Ashkenazy

  • Country: Israel
  • #352-2
  • Team Name: Inch By inch

1. Ronen Pinhas

  • Country: Israel
  • #353-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ran Tavor

  • Country: Israel
  • #353-2
  • Team Name: RORA

1. Didi Ankori

  • Country: Israel
  • #354-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Eli Zi

  • Country: Iraq
  • #354-2
  • Team Name: TeamToom

1. Nachshon Vagmayster

  • Country: Israel
  • #355-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Rami Asraf

  • Country: Israel
  • #355-2
  • Team Name: Shlomzion

1. Eyal Michaely

  • Country: Israel
  • #356-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Itay Teperberg

  • Country: Israel
  • #356-2
  • Team Name: itay@eyal

1. Lior Biton

  • Country: Israel
  • #357-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Vitaly Frost

  • Country: Israel
  • #357-2
  • Team Name: grand ncc

1. Ori Amir

  • Country: Israel
  • #358-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Eli Haham

  • Country: Israel
  • #358-2
  • Team Name: ירקונז'

1. Itai Ziedenberg

  • Country: Israel
  • #359-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Adar Teichner

  • Country: Israel
  • #359-2
  • Team Name: AI Riders

1. Eli Ben Yakar

  • Country: Israel
  • #360-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Jesper Thirup Hansen

  • Country: Denmark
  • #360-2
  • Team Name: The Buttons Ben Shemen

1. ARIE GURION

  • Country: Israel
  • #361-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. NOAM ALON

  • Country: Israel
  • #361-2
  • Team Name: MARATHONYA - TBW

1. Ido Mevorach

  • Country: Israel
  • #363-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Etay Kienan

  • Country: Israel
  • #363-2
  • Team Name: Team BikeWay

1. Udi Abas

  • Country: Israel
  • #364-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Bashier Amar

  • Country: Israel
  • #364-2
  • Team Name: MOUNTAIN GOAT

1. Adi Froumin

  • Country: Israel
  • #365-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Amit Avrahami

  • Country: Israel
  • #365-2
  • Team Name: A-team

1. Lior Meidan

  • Country: Israel
  • #366-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Erez Winshtat

  • Country: Israel
  • #366-2
  • Team Name: Hoad lion heart

1. Vlad Ramkovich

  • Country: Israel
  • #367-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Oleg Tchernishov

  • Country: Israel
  • #367-2
  • Team Name: VO

1. Haim Solomon

  • Country: Israel
  • #368-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Gadi Sade

  • Country: Israel
  • #368-2
  • Team Name: TBW-Gadi-Haim

1. Ruben Sher

  • Country: Israel
  • #369-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Kobi Pinto

  • Country: Israel
  • #369-2
  • Team Name: Cyclink Israel

1. ANDREI TSIRKIN

  • Country: Israel
  • #370-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. STEFAN LIBMAN

  • Country: Israel
  • #370-2
  • Team Name: MASTERS HAIFA

1. Tamir Mor

  • Country: Israel
  • #371-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Dror Huber

  • Country: Israel
  • #371-2
  • Team Name: Dere Dere

1. adi deutsch

  • Country: Israel
  • #372-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. lahat mayan

  • Country: Israel
  • #372-2
  • Team Name: team giant

1. Gil Ashery

  • Country: Israel
  • #373-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Hezi Sayar

  • Country: Israel
  • #373-2
  • Team Name: HeziGil

1. Elad Raz

  • Country: Israel
  • #374-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Andi Levy

  • Country: Israel
  • #374-2
  • Team Name: Chainsmokers

1. Raz Shamai

  • Country: Israel
  • #375-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ori Shacham

  • Country: Israel
  • #375-2
  • Team Name: Raz&Ori

1. Ronen Fidel

  • Country: Israel
  • #376-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ruby Saadon

  • Country: Israel
  • #376-2
  • Team Name: R&R team

1. Arnon Rosenbaum

  • Country: Israel
  • #377-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Adi Rosenbaum

  • Country: Israel
  • #377-2
  • Team Name: The turtle & the rabbit

1. Alon Segal

  • Country: Israel
  • #378-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. David Enbal

  • Country: Israel
  • #378-2
  • Team Name: Knacken Drunken

1. Sagi Ben Zvi

  • Country: Israel
  • #379-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Oved Armoza

  • Country: Israel
  • #379-2
  • Team Name: 500TRI

1. Guy Baumel

  • Country: Israel
  • #380-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Eyal Katzenstein

  • Country: Israel
  • #380-2
  • Team Name: Yekkes

1. Gil Poyastro

  • Country: Israel
  • #381-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. David Yona

  • Country: Israel
  • #381-2
  • Team Name: the buttons

1. Nati Thawco

  • Country: Israel
  • #382-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Musa Gerchad

  • Country: Israel
  • #382-2
  • Team Name: Buttons-adiga cycling

1. Emanuel Stanciu

  • Country: Israel
  • #384-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Gilles Attal

  • Country: Israel
  • #384-2
  • Team Name: Egozi

1. GIL MARKOVITZ

  • Country: Israel
  • #385-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. AVI AIZIK

  • Country: Israel
  • #385-2
  • Team Name: Gorillas

1. Tomer Nobel

  • Country: Israel
  • #386-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ilan Kurz

  • Country: Israel
  • #386-2
  • Team Name: Team Physiother

1. Shavit Kohavi

  • Country: Israel
  • #388-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Amity Cohen

  • Country: Israel
  • #388-2
  • Team Name: Dynamo&igp racing team

1. Assaf Klein

  • Country: Israel
  • #389-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Sasy Levy

  • Country: Israel
  • #389-2
  • Team Name: The Green Foxes

1. Erez Raymond

  • Country: Israel
  • #390-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Doron Raymond

  • Country: Israel
  • #390-2
  • Team Name: Raymond’s

1. Udi Abadi-Fishel

  • Country: Israel
  • #391-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Alon Cohen

  • Country: Israel
  • #391-2
  • Team Name: Country Club Gan Evron

1. Ladislav Musil

  • Country: Czech Republic
  • #392-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Jan Knyttl

  • Country: Czech Republic
  • #392-2
  • Team Name: KBELY Cycling team

1. Yossi Asulin

  • Country: Israel
  • #393-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Boris Bresh

  • Country: Israel
  • #393-2
  • Team Name: TeamFun

1. Louis Anderson

  • Country: South Africa
  • #394-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Heimer Anderson

  • Country: South Africa
  • #394-2
  • Team Name: Anderson Brothers

1. David Elhiany

  • Country: Israel
  • #395-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Avidan Asaraf

  • Country: Israel
  • #395-2
  • Team Name: avidan&david

1. Raz Alon

  • Country: United States of America
  • #396-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Refael Levi

  • Country: United States of America
  • #396-2
  • Team Name: SV707

1. David Travnicek

  • Country: Czech Republic
  • #397-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Viktor Kolar

  • Country: Czech Republic
  • #397-2
  • Team Name: PETR CECH SPORT INVEST MTB TEAM I

1. Richard Lurie

  • Country: South Africa
  • #398-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Robert Nicolella

  • Country: Zambia
  • #398-2
  • Team Name: The Excellence Group / JOC

1. Zvika Neeman

  • Country: Israel
  • #399-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Udi Mizrachi

  • Country: Israel
  • #399-2
  • Team Name: Law and Econ

1. Gil Kashi

  • Country: Netherlands
  • #501-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Israel Chen

  • Country: Israel
  • #501-2
  • Team Name: Verge L'etape

1. Issy Zimmerman

  • Country: United Kingdom
  • #502-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. John O'Connor

  • Country: South Africa
  • #502-2
  • Team Name: Putfoot Racing

1. Amos Gery

  • Country: Israel
  • #503-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Zohar Galili

  • Country: Israel
  • #503-2
  • Team Name: GG team

1. Oran Uzrad

  • Country: Israel
  • #504-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Nadav Lugasy

  • Country: Israel
  • #504-2
  • Team Name: lugasy&uzrad

1. Hans Planckaert

  • Country: Belgium
  • #505-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. René Vallée

  • Country: France
  • #505-2
  • Team Name: Forestière-Rotwild-Agu Racing Team

1. Ronen Shirizly

  • Country: Israel
  • #507-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Hagay Anaby

  • Country: Israel
  • #507-2
  • Team Name: eshkolot team

1. Reiner Fritz

  • Country: Germany
  • #508-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Edwin Urs Schlaegel

  • Country: Germany
  • #508-2
  • Team Name: derfaller2

1. Joerg Riedl

  • Country: Germany
  • #509-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Steffen Allert

  • Country: Germany
  • #509-2
  • Team Name: Maloja - Rocky Mountain Team

1. Stephan Gous

  • Country: South Africa
  • #510-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Jan Hanekom

  • Country: South Africa
  • #510-2
  • Team Name: Anderson Transport

1. Julian Zetler

  • Country: South Africa
  • #511-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Issac Borochwitz

  • Country: South Africa
  • #511-2
  • Team Name: Sakkie’s Dream team

1. Landon La Grange

  • Country: South Africa
  • #512-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Gavin Viljoen

  • Country: South Africa
  • #512-2
  • Team Name: Cape Air

1. Doron Dicastro

  • Country: Israel
  • #513-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Pieter Van Rooyen

  • Country: United States of America
  • #513-2
  • Team Name: Pieter & Doron

1. ELI COHEN

  • Country: Israel
  • #514-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Hagai Golan

  • Country: Israel
  • #514-2
  • Team Name: Team Rafaeli

1. Avner Maimon

  • Country: Israel
  • #515-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Ari Margolis

  • Country: Israel
  • #515-2
  • Team Name: AM²

1. Ofer Ben Michael

  • Country: Israel
  • #516-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Eli Shaked

  • Country: Israel
  • #516-2
  • Team Name: Team Poleg

1. Yoel Vinocur

  • Country: Israel
  • #517-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Ezra Sharabany

  • Country: Israel
  • #517-2
  • Team Name:

1. Nir Sever

  • Country: Israel
  • #518-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Muky Faingezicht

  • Country: Israel
  • #518-2
  • Team Name: CCC-GeryATeam

1. Alon Wolf

  • Country: Israel
  • #519-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Yariv Alon

  • Country: Israel
  • #519-2
  • Team Name: Ofnaim baemek

1. Menahem Singer

  • Country: Israel
  • #520-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Eldad Meiron

  • Country: Israel
  • #520-2
  • Team Name: Pulp fiction

1. Rafael Farhi

  • Country: Israel
  • #521-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. RAN PERSBERG

  • Country: Israel
  • #521-2
  • Team Name: BULTHAUP

1. Nitsan Dahan

  • Country: Israel
  • #522-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Niv Peles

  • Country: Israel
  • #522-2
  • Team Name: Kal Bamishorim

1. GIL WEINER

  • Country: Israel
  • #523-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. itzik azriel

  • Country: Israel
  • #523-2
  • Team Name: TEAMTSETSU

1. Nir Naveh

  • Country: Israel
  • #525-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Hugo Jan Trago

  • Country: Netherlands
  • #525-2
  • Team Name: The porcupines

1. Eli Sherf

  • Country: Israel
  • #526-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Ami Shked

  • Country: Israel
  • #526-2
  • Team Name: eli&ami

1. Barak Pikarski

  • Country: Israel
  • #527-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Eyal Kaufman

  • Country: Israel
  • #527-2
  • Team Name: The next challenge

1. Michael Gdalevich

  • Country: Israel
  • #528-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Tzahi Tzuri

  • Country: Israel
  • #528-2
  • Team Name: ONE HEALTH

1. Ram Golombik

  • Country: Israel
  • #529-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Yoni Deshe

  • Country: Israel
  • #529-2
  • Team Name: Yoni & Ram

1. Ohad Saban

  • Country: Israel
  • #530-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Asaf Ben Michael

  • Country: Israel
  • #530-2
  • Team Name: Asaf&Ohad

1. Omer Banay

  • Country: Israel
  • #531-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Gil Olshansky

  • Country: Israel
  • #531-2
  • Team Name: GO

1. Nitzan Hendler

  • Country: Israel
  • #532-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Nir Israeli

  • Country: Israel
  • #532-2
  • Team Name: IGP1

1. Noam Biran

  • Country: Israel
  • #533-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Tzur Sade

  • Country: Israel
  • #533-2
  • Team Name: HD TREK Galilee

1. Amir Stein

  • Country: Israel
  • #534-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Dror Nagel

  • Country: Israel
  • #534-2
  • Team Name: Misgav Agalot

1. IZHAR JONA

  • Country: Israel
  • #535-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. ZION SIPOUREN

  • Country: Israel
  • #535-2
  • Team Name: 500WATT

1. Yehonatan Peri

  • Country: Israel
  • #536-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Yakir Nirgad

  • Country: Israel
  • #536-2
  • Team Name: Yakintan

1. Noam Feig

  • Country: Israel
  • #537-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Eli Ben Shushan

  • Country: Israel
  • #537-2
  • Team Name: Cycologia

1. Gadi Goldglas

  • Country: Israel
  • #538-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Livneh Zarfati

  • Country: Israel
  • #538-2
  • Team Name: espresso team

1. Yam Raz

  • Country: Israel
  • #539-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Shay Shabtay

  • Country: Israel
  • #539-2
  • Team Name: zaznu

1. Azri Bayez

  • Country: Israel
  • #540-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Simon King

  • Country: Israel
  • #540-2
  • Team Name: The Ballet dancers

1. Matityahu Eldad

  • Country: Israel
  • #541-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Erez Cohen

  • Country: Israel
  • #541-2
  • Team Name: Team Bill 2

1. Darek Kurek

  • Country: Poland
  • #542-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Krzysztof Marciniak

  • Country: Poland
  • #542-2
  • Team Name: Absolutebikes

1. Emmanuel Elalouf

  • Country: France
  • #543-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Gilles GUELENNOC

  • Country: France
  • #543-2
  • Team Name: LATTITUDE 55

1. Avihu Raymond

  • Country: Israel
  • #544-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Moti Cohen

  • Country: South Africa
  • #544-2
  • Team Name: Avi & Moti