אודות ברא אפיק ישראל

ברא אפיק ישראל הינו אירוע של ארבעה ימים המספק חווית חיים למשתתפים בו ברמה שעד 2013 ניתן היה לפגוש רק במספר אירועים בודד בעולם.

ברא אפיק ישראל הינו טור אופני הרים זוגי, של 4 ימים, בינלואמי (SHC) המיועד לרוכבי אופני הרים ששעות על האוכף, התמודדות עם מרחקים ונופי ארץ ישראל מרחיבים וממלאים את ליבם.

מסלולי התחרות משתנים משנה לשנה מספקים לרוכב מסלול מגוון, מאוזן ומאתגר, הנע בין 75 ל 110 ק"מ ביום, האתגר המשמעותי הוא לעמוד בזמן הגג ולסיים.

תפוסת התחרות התלת יומית המלאה הינה 300 זוגות.

במסגרת הטור המלא והמאתגר במיוחד מתקיים מרתון חד יומי בשני מקצים – בינוני וארוך. אירוע חד יומי חגיגי זה מתקיים ומשתלב ביום האחרון והמרגש של טור ארבעת הימים, ובכך יוצר הפנינג אופניים שמח, חגיגי ומרגש בין משפחות המסיימים "הפינשרים" הטריים ומתחרי המרתון החד יומי.

במהלך התחרות נבנה "כפר תחרות" בו מתגוררים הרוכבים. בכפר תחרות זה ניתן למצוא את כל הפינוקים, הצרכים והשירותים להם המשתתף זקוק במהלך ארבעת ימי האירוע.

התחרות הינה תחרות "FULL BOARD", חבילת ההרשמה כוללת הזנה מלאה החל בכל הארוחות וכלה בחבילת תזונה מקיפה ומקצועית. בנוסף, קיימים מספר מסלולי לינה מהם ניתן לברור את המסלול המתאים והנכון לכל אחד.

ברא אפיק ישראל הינו אירוע הנצחה לזכרו של גיורא צחור שעמידה באתגרים מיוחדים, מקצועיות, חתירה למטרות וערכי אהבת הארץ היו אבני דרך שסללו את נתיב חייו.

ברא אפיק ישראל שם לו למטרה ללוות את כל הנרשמים מעת ההרשמה ועד לחציית קו הסיום, לסייע בהכנות לאתגר מיוחד זה, לתמוך, ולייצר את התנאים האופטימאליים להצלחת ולהפיכת הנרשמים ל"פינישרים" גאים.

ברא אפיק ישראל 2024  מתקיים בתאריכים 18-21/9/2024

תאריכי הרשמה יפורסמו בהמשך
סרטוני הסיכום היומיים של 2022 : https://youtube.com/watch?v=SyzwZLcCAmk&si=EnSIkaIECMiOmarE

צוות ברא אפיק ישראל שמח לעמוד לרשותכם בכל נושא, פנייה או שאלה: contact@epicisrael.org.il

שנת רכיבות ואימונים בטוחה ושמחה לכולנו.