Search
# Rider 1
Country
# Rider 2
Country
Team Name Category UCI
1-1 Georg Egger
Germany
1-2 Lukas Baum
Germany
Speed Company Racing men Yes
2-1 Karl Markt
Austria
2-2 Tomer Zaltsman
Israel
jb BRUNEX Superior Factory Racing 1 men Yes
3-1 Victor Fernández grande
Spain
3-2 Manuel Cordero Morgado
Spain
Beehi Factory tean men Yes
4-1 Eitan Levi
Israel
4-2 Eliad Daniel
Israel
E.E-RACING men Yes
5-1 Milan Damek
Czech Republic
5-2 Lukas Kaufmann
Austria
IMMOunited - MTBS.CZ - Racing men Yes
6-1 Sönke Wegner
Germany
6-2 Holger Schaarschmidt
Germany
Giant Germany / world of mtb men Yes
7-1 Adrian Garcia Montes
Spain
7-2 Unai Mateos Garrido
Spain
ALDAPA CYCLE STORE men Yes
8-1 Guy Niv
Israel
8-2 Nadav Raisberg
Israel
Israel Premier Tech Team men Yes
9-1 Pau Salvá
Spain
9-2 Julen Latorre
Spain
FALCTOR8 ALDAPA men Yes
10-1 David Schöggl
Austria
10-2 Thomas Garber
Austria
Pure Humanpwr KTM men Yes
11-1 Marek Sülzle
Germany
11-2 Paul Häuser
Germany
Sporttreff 2.0 / Sülzle Baukonzept men Yes
13-1 Eylon Cohen
Israel
13-2 Lahav Davidzon
Israel
Israel cycling academy/specialized men Yes
14-1 Hermen Bode
Netherlands
14-2 Bart Van den Berg
Netherlands
Dutch Polderstoempers Cycling Team men Yes
15-2 Lorenzo Samparisi
Italy
15-1 Nicolas Samparisi
Italy
KTM ALCHEMIST POWERED BY BRENTA BRAKES men Yes
19-1 Sergei Lagubov
Russian Federation
19-2 Aik Eynatyan
Russian Federation
Serpantin men No
20-1 Roi Milman
Israel
20-2 Omri Gazit
Israel
ZONE3 men No
21-1 Ori Srulovich
Israel
21-2 Itay Rayfer
Israel
The Green Lions men No
22-1 Hanan Malul
Israel
22-2 Aviv Barabi
Israel
EGOISTEAM men No
23-1 Noah Laschewski
Germany
23-2 Ralph-Charly Angelo Hoss
Germany
KSI Kältetechnik Service und Innovation GmbH men No
24-1 Evgenii Koniushkov
Russian Federation
24-2 Vladimir Potapov
Russian Federation
Serpantin men No
25-1 Boaz Hemmo
Israel
25-2 Mohamad Yahya
Israel
MOHAMAD & BOAZ men No
26-1 Tom Itzhaki
Israel
26-2 Yuval Tsahor
Israel
Team IGP men No
27-1 Salman Nabwani
Israel
27-2 Jonathan Bar On
Israel
NCC men No
28-1 Liav Ezer
Israel
28-2 Ofir Alafi
Israel
Liav_Ofir men No
29-1 Chen Schreiber
Israel
29-2 Avi Elharar
Israel
Team Cannondale-Pirelli men No
30-1 Yaron Danino
Israel
30-2 Eldad Yaakobi
Israel
Puzy Racing men No
31-1 Sapir Biton
Israel
31-2 Tomer Shani
Israel
F&B Fast fat men No
32-1 Moran Amar
Israel
32-2 Adiil Amar
Israel
Gamers men No
33-1 Nachshon Vagmayster
Israel
33-2 Elad Dayan
Israel
Ten Barosh The Buttons men No
34-1 Yonatan Shoshan
Israel
34-2 Guy Shabi
Israel
BombSquad men No
35-1 Ido Lasman
Israel
35-2 Alon Menashe
Israel
TBD men No
36-1 Sefi Bar hay
Israel
36-2 Raz Bar sade
Israel
Bar team - The buttons men No
37-1 Adm Nabwani
Israel
37-2 Or Dayan
Israel
DROPS men No
38-1 Assaf Klein
Israel
38-2 Guy Kaftori
Israel
TheButtonsRules men No
39-1 Nadav Oren
Israel
39-2 Harel Nahmani
Israel
Eshkolot Harel&Nadav men No
40-1 Martin Romeijn
Netherlands
40-2 Aron Romeijn
Netherlands
F&S Romeijn men No
41-1 Marwan Abbas
Israel
41-2 Ehsan Hino
Israel
Team Diesel men No
42-1 Jordan Rom
Israel
42-2 Raanan Rom
Israel
Rom men No
43-1 Alon Wizman
Israel
43-2 Yevgeni Shc'hur
Israel
Speed Team men No
44-1 Eldad Ohayon
Israel
44-2 Yoni Wolf
Israel
Incognito men No
45-1 Yevgeny Polyakov
Israel
45-2 Matan Vrobel
Israel
Sherpa men No
46-1 Jonathan Garty
Israel
46-2 Or Millo
Israel
TEAM 443 men No
47-1 Jean paul Lecaros
Peru
47-2 Amos Lecaros
Israel
Latin Predators men No
48-1 Yiftach Ganon
Israel
48-2 Chanan Friedman
Israel
The Expanders men No
49-1 Noam Basok
Israel
49-2 Jenya Timoshenko
Israel
N&J men No
50-1 Yotam Novik
Israel
50-2 Sagiv Kehila
Israel
TEAM MUSTACHE men No
51-1 Amir Haftel
Israel
51-2 Kiko Sar Idan
Israel
Kiko&Amir men No
52-1 Mordechai Ben Shitrit
Israel
52-2 Omer Munin
Israel
TEAM IGP men No
53-1 Andrey Shindler
Israel
53-2 Maksim Serdiukov
Israel
FUBU men No
54-1 Israel Cohen
Israel
54-2 Ariel Biton
Israel
A.A Rimonbikes men No
55-1 Alon Ronen
Israel
55-2 Roy Rubinstein
Israel
Cavallo men No
56-1 Itamar Ziv
Israel
56-2 Yaron Bar-on
Israel
Sigma Bikes men No
57-1 Danny Balaban
Israel
57-2 Ran Margaliot
Israel
Lama Nirshamti men No
58-1 Michael Patrich
Israel
58-2 Tomer Timor
Israel
GUY&MIKE men No
60-1 Nimrod Hemmo
Israel
60-2 Dror Cohen
Israel
A TEAM men No
61-1 David Schwartz
Israel
61-2 Moshe Levy
Israel
Team MD men No
62-1 Tomer Shpirer
Israel
62-2 Nir Choen
Israel
N&T 217 men No
63-1 Basim Ammr
Israel
63-2 Munir Amar
Israel
Julis xc team men No
101-1 Sophie von Berswordt
Netherlands
101-2 Kim Ames
Germany
jb BRUNEX Superior Factory Racing 3 women Yes
102-1 Jhoanna Cordova
Ecuador
102-2 Marianne Bergli
Norway
Schullo women Yes
103-1 Naama Noyman
Israel
103-2 Lia Schrievers
Germany
Sisters From Another Mister women Yes
104-1 Yulia Polevaya
Russian Federation
104-2 Ekaterina Gurenkova
Russian Federation
SERPANTIN women Yes
105-1 Hadas Weiss
Israel
105-2 Amanda Genez
Israel
H&A women No
106-1 Rachie Walfish
Israel
106-2 Anna Lerner
Israel
Anarchie women No
107-1 Jodi Zulberg
South Africa
107-2 Miroda Otto
South Africa
Shongololos women Yes
201-1 Zahi Ben Gigi
Israel
201-2 Lianne Witkin
Israel
The Gigis mixed No
202-1 Nimi Cohen
Israel
202-2 Inbar Ronen
Israel
Trek Mishmar HaEmek mixed No
203-1 Dan Carmel
Israel
203-2 Shira Biran
Israel
Team Carmelim mixed No
204-1 Guy Gill
Israel
204-2 Limor Hagani
Israel
ZONE3 mixed No
205-1 Andreas Egger
Germany
205-2 Lea Kremsreiter
Germany
MSC Wiesenbach mixed No
206-1 Guy Lottem
Israel
206-2 Einav Lottem
Israel
The Lottems mixed No
207-1 Adiel Shlomo
Israel
207-2 Inbar Zahavi Meyer
Israel
Goldentri mixed No
208-1 Ofir Faingold
Israel
208-2 Shira Eliav
Israel
Shira&ofir mixed No
209-1 Stefan Libman
Israel
209-2 Yulia Libman
Israel
Stepashka mixed No
210-1 Eyal Halperin
Israel
210-2 Keren Bartal
Israel
Black TIgert mixed No
211-1 Alon Schaffer
Israel
211-2 Tehila Wolf
Israel
Tehilon mixed No
212-1 Ilan Trubiner
Israel
212-2 Moran Feller
Israel
Bikeway mixed No
213-1 Dori Gal
Israel
213-2 Melisa Kadosh
Israel
Zorba and the Greek mixed No
214-1 Zeev Gottlieb
Israel
214-2 Liane Lewin-Eytan
Israel
InSpiteOf mixed No
215-1 Ori Tal
Israel
215-2 Yael Goren
Israel
Yael & Ori mixed No
216-1 Shay Yossef
Israel
216-2 Michal Haspel
Israel
People & Sport mixed No
217-1 Roy Kapach
Israel
217-2 Nofar Maoz
Israel
Team Specialized 5 mixed No
218-1 Tomer Fridman
Israel
218-2 Gali Abargil
Israel
Mosht mixed No
219-1 Zeev Bozhko
Israel
219-2 Shlomit Ben Ish
Israel
Gears N Beers mixed No
220-1 Mordi Kuperman
Israel
220-2 Dafna Tal
Israel
M&D mixed No
221-1 Mark Mokryn
Israel
221-2 Yulia Yalonetsky
Israel
Masters Haifa mixed No
222-1 Doron Amitz
Israel
222-2 Adi Vainiger
Israel
Pinkney and the Brain mixed No
223-1 Haitham Halabi
Israel
223-2 Rafia Hason
Israel
Chain ride mixed No
224-1 Jonathan Kopel
Israel
224-2 Daphna Kopel
Israel
Kopel ranch mixed No
225-1 Yoav Zamir
Israel
225-2 Deborah Ohayon
Israel
Yoav&Deborah mixed No
301-1 Yuval Fridman
Israel
301-2 Noam Straschnow
Israel
Specialized Masters masters No
302-1 Angelo Di Veroli
Israel
302-2 Haim Dahn
Israel
IGP Team masters No
303-1 Nir Zohar
Israel
303-2 David Reznik
Israel
CCC masters No
304-1 Dvir Almog
Israel
304-2 Peer sharon
Israel
Peer-Almog masters No
305-1 Ziv Anphi
Israel
305-2 Yuval Rosenzweig
Israel
Bikeway71 masters No
306-1 Asaf Broide
Israel
306-2 Lior Haklay
Israel
Team BW-CCC masters No
307-1 Lior Zach Maor
Israel
307-2 Zur Brant
Israel
ZONE3-ESHKOLOT masters No
308-1 Omri Arbel
Israel
308-2 Erez Hayun
Israel
Nitro masters No
309-1 Geva Yehoshua
Israel
309-2 Avner Haron
Israel
Gili Optic oakley masters No
310-1 ​Ido Mevorach
Israel
310-2 Amir Kurz
Israel
Bikeway masters No
311-1 Arnon Rosenbaum
Israel
311-2 Roy Haker
Israel
Team Eshkolot masters No
312-1 Matan Gedulter
Israel
312-2 Eyal Katzenstein
Israel
Hakvedim masters No
313-1 Guy Schreiber
Israel
313-2 Zohar Alperovich
Israel
Pineapple masters No
314-1 Avi Levi
Israel
314-2 Yariv Chiche
Israel
KkL Team masters No
315-1 Ronen Ben-Hamo
United States of America
315-2 Guy Zukerman
United States of America
Team Israel Los Angeles masters No
316-1 Christian Leuenberger
Switzerland
316-2 Martin Eisele
Germany
Phenum C10 ceetec masters No
317-1 Eran Nadam
Israel
317-2 Ilan Vaalani
Israel
02&08 masters No
318-1 Dotan From
Israel
318-2 Guy Liphshitz
Israel
Ha'Yogevim masters No
319-1 Haim Sakal
Israel
319-2 Jonathan Nevo
Israel
TEAM PALAVRA masters No
320-1 Eyal Friedman
Israel
320-2 Tsur Aloni
Israel
ET team masters No
321-1 Ofer Shani
Israel
321-2 Avi Bar Zohar
Israel
Team Bike Way masters No
322-1 Sasy Levy
Israel
322-2 Yaniv Akst
Israel
The Avengers!! masters No
323-1 Ori Shacham
Israel
323-2 Hod Hovav
Israel
Eshkolot masters No
324-1 Hadar Gat
Israel
324-2 Sagi Unger
Israel
Sagi & Hadar masters No
325-1 Arik Kleiman
Israel
325-2 David Moss
Israel
David&Arik masters No
326-1 Shlomo Hatav
Israel
326-2 Gon Ben Shoshan
Israel
Team Eshkolot masters No
327-1 Moshe Aharoni
Israel
327-2 Gal Arie
Israel
LIONS masters No
328-1 Itay Siman Tov
Israel
328-2 itay Peri
Israel
I&I masters No
329-1 Elad Bachar
Israel
329-2 Dani Lamerson
Israel
RIders of the lost Ark masters No
330-1 Oren Feld
Israel
330-2 Alon Yitzhaki
Israel
The Buttons Hasharon masters No
331-1 Tomer Osher
Israel
331-2 Gil Zeller
Israel
Snoopy masters No
332-1 Erez Latner
Israel
332-2 Idan Lifer
Israel
IDAN EREZ masters No
333-1 Ofer Eyal
Israel
333-2 Shai Sagy
Israel
KFM masters No
334-1 Roni David
Israel
334-2 Golan Biton
Israel
G.R masters No
335-1 Amit Novich
Israel
335-2 Nir Nahmani
Israel
Nir & Amit masters No
336-1 Avi Medioni
Israel
336-2 Eyal Ziv
Israel
Eyal&Avi masters No
337-1 Roy Lahat
Israel
337-2 Rami Aizert
Israel
L.A masters No
338-1 Haim Moyal
Israel
338-2 Shahak Segal
Israel
Hizo masters No
339-1 Arik Eitan
Israel
339-2 Avi Gabay
Israel
The A Team masters No
340-1 Daniel Kaminsky
Israel
340-2 Yuval Sherman
Israel
UV&Daniel masters No
341-1 Tomer Berkoviz
Israel
341-2 Tal Livni
Israel
TNT masters No
342-1 Igal Ermanok
Israel
342-2 Igal Livshiz
Israel
Rocket masters No
343-1 Yaron Menahem
Israel
343-2 Guy Dvir
Israel
TEAM 443 masters No
344-1 Roey Meves
Israel
344-2 Eitan Segev
Israel
MeveSegev masters No
345-1 Chen Landau
Israel
345-2 Gil Ashery
Israel
Team 443 masters No
346-1 Gal Shtub
Israel
346-2 Eran Pereldik
Israel
The Simpsons P&S masters No
347-1 Yaron Gur Shitrit
Israel
347-2 Amichai Hed
Israel
Team c-ya masters No
348-1 Yariv Snapir
Israel
348-2 Eyal Novick
Israel
BEJA 1 masters No
349-1 Avishay Bahar
Israel
349-2 Liron Bahar
Israel
BAHAR BROTHERS masters No
350-1 Gay Blecher
Israel
350-2 Alex Usob
Israel
KCC masters No
351-1 Barry Tal
Israel
351-2 Ariel Elsner
Israel
The buttons masters No
352-1 Israel Shaviv
Israel
352-2 David Yona
Israel
The buttones masters No
353-1 Samuel Attali
Israel
353-2 Dvir Libhaber
Israel
GeryAteam CCC masters No
354-1 Yossi Rayk
Israel
354-2 Barak Hershkovitz
Israel
Raykovitz masters No
355-1 Shlomy Arzony
Israel
355-2 Yevgeny Boroshok
Israel
Free Style masters No
356-1 Eli Cohen
Israel
356-2 Shlomi Cohen
Israel
The Cohens (Buttons) masters No
357-1 Ronen Heinemann
Israel
357-2 Etay Keinan
Israel
Ccc-dynamo masters No
358-1 Max Apartin
Israel
358-2 Andrei Tsirkin
Israel
M&A masters No
359-1 Assaf Erez
Israel
359-2 Nir Gilon
Israel
The Cyborgs masters No
361-1 Guy Shalev
Israel
361-2 Pablo Retyk
Israel
Shodedey Ha'Rakavot masters No
362-1 Erez Britt
Israel
362-2 Yaron Griner
Israel
Connect masters No
363-1 Shimon Gabay
Israel
363-2 Avi Mor Yosef
Israel
S&A TEAME masters No
364-1 Arie Margalit
Israel
364-2 Ori Amir
Israel
Just cant get enough masters No
365-1 Aryeh Shalev
Israel
365-2 Gilad Narkis
Israel
INFECZIA masters No
366-1 Sharon Shabo
Israel
366-2 Simon King
Israel
Shaboking masters No
367-1 Leo Mickelsson Oren
Sweden
367-2 Guy Kornblit
Israel
Tlatofun masters No
368-1 Sagi Bareket
Israel
368-2 Lior Cohen
Israel
Sagi&Lior masters No
369-1 Assaf Shacham
Israel
369-2 Sergey Korsensky
Israel
CCC-GeryTeam masters No
370-1 Udi Abas
Israel
370-2 Bashir Amar
Israel
Mountain goat masters No
371-1 Adi Deutsch
Israel
371-2 Avi Friedrich
Israel
The A team- Avi&Adi masters No
373-1 Shai Mazor
Israel
373-2 Chen Fried
Israel
Beyond Team masters No
374-1 Saar Arny
Israel
374-2 Udi Shaham
Israel
Udi & Saar TBW masters No
375-1 Yaniv Shabat
Israel
375-2 Boaz Haker
Israel
Team Eshkolot masters No
376-1 Yaniv Cohen
Israel
376-2 Kfir Siman-Tov
Israel
Blue Turtles masters No
377-1 David Enbal
Israel
377-2 Etay Akst
Israel
Team Emek masters No
378-1 Ran Dahan
Israel
378-2 Ariel Malka
Israel
Kal Ba'Mishorim masters No
379-1 Matan Philipson
Israel
379-2 Nimrod Eldar
Israel
SIGEYI masters No
380-1 Ruben Sher
Israel
380-2 Alex Sonis
Israel
Cyclink Israel masters No
381-1 Shahar Tamir
Israel
381-2 Dan Cohen
Israel
Archie Bunker masters No
385-1 Geri Gitman
Israel
385-2 Elnatan Fernandes
Israel
Who Dares Wins masters No
386-1 Avidan Asaraf
Israel
386-2 Ran Inbar
Israel
500 Watt Yarkonim masters No
387-1 Moshik Cohen
Israel
387-2 Arbel Kuperman
Israel
Lychee masters No
388-1 Hanan Epstein
Israel
388-2 Gil Itzhaki
Israel
HD Trek masters No
389-1 Amit Avrahami
Israel
389-2 Yadid Avrahami
Israel
A-TEAM masters No
501-1 Ronen Shirizly
Israel
501-2 Gil Kashi
Israel
shirizly grand No
502-1 Lior Biton
Israel
502-2 Vitaly Frost
Israel
NCC XTRIM grand No
503-1 Dan Zigmond
Israel
503-2 Noam Schiller
Israel
Schiller&Zigi grand No
504-1 Nadav Lugassi
Israel
504-2 Oran Uzrad
Israel
Wild Dogs grand No
505-1 Shamai Becker
Israel
505-2 Zohar Galili
Israel
Zohar & Shamai grand No
506-2 Eli Cohen
Israel
506-1 Israel Chen
Israel
500 Watt - Yarkonim grand No
507-1 Willem Bouwman
Netherlands
507-2 Rob Van Der Meer
Netherlands
Krasse Knarre grand No
508-1 Allan Weiner
Sweden
508-2 Simon Goodwin
United Kingdom
London Phoenix grand No
509-1 Refael Levi
United States of America
509-2 Sharon Leonzini
Israel
Lions grand No
510-1 Pedro Vieira
Portugal
510-2 Paul Birchall
Ireland
POIR_Team grand No
511-1 Rafael Farhi
Israel
511-2 Ran Presberg
Israel
RANRAFI grand No
512-1 Andi Levy
Israel
512-2 Oren Shvill
Israel
Team443 grand No
513-1 Gilad Angel
Israel
513-2 Tomer Neuner
Israel
SKYFALL grand No
514-1 Boaz Sokol
Israel
514-2 Yaniv Alon
Israel
FastForward grand No
515-1 Golan Levy
Israel
515-2 Shy Shyman
Israel
Shamen&Raze grand No
516-1 Lior Meidan
Israel
516-2 Yoav Horwitz
Israel
Lior & Yoav grand No
517-1 Ofer Ben Michael
Israel
517-2 Eli Shaked
Israel
Team Poleg grand No
518-2 Didi Ankori
Israel
518-1 Yosi Amir
Israel
500W grand No
519-1 Eitan Medina
Israel
519-2 Tzach Cohen
Israel
EITAN-TZACH grand No
520-2 Hagai Golan
Israel
520-1 Yoram Inbar
Israel
ZONE 1 grand No
521-1 Lior Arditti
Israel
521-2 Miki Sharon
Israel
500 watt yarkon grand No
522-1 Tzahi Tzuri
Israel
522-2 Michael Gdalevich
Israel
One health grand No
523-1 Ran Tavor
Israel
523-2 Ronen Pinhas
Israel
RORA grand No
524-1 Omri Meron
Israel
524-2 Yam Raz
Israel
Zaznu grand No
525-1 Eyal Tselnik
Israel
525-2 Liam Rosenbaum
Israel
B+Plus grand No
526-1 Matti Eldad
Israel
526-2 Doron Avraham
Israel
DORON AND MATTI grand No
527-1 David Fisher
Israel
527-2 Baruch Magal
Israel
D$B grand No
528-1 Amos Hadar
Israel
528-2 Amos Aizen
Israel
Team Amos grand No
529-1 Ori Levi
Israel
529-2 Haim Solomon
Israel
L.S- Team grand No
530-1 Asaf Inbar
Israel
530-2 Hadoram Carmi
Israel
Hadoramasaf grand No
531-1 Uzi Givati
Israel
531-2 Yossi Levanon
Israel
Hatotchanim grand No
532-1 Izhar Jona
Israel
532-2 Zion Sipuoren
Israel
500Watt grand No
533-1 Zachy Dagan
Israel
533-2 Alon Wolf
Israel
Dagan & Wolf grand No
534-1 Erez Kohavi
Israel
534-2 Shuki Gur
Israel
K@G grand No
535-1 Naor Inbar
Israel
535-2 Tamir Igal
Israel
TamirveNaor grand No
536-1 Itzik Huber
Israel
536-2 Dimitri Gendelman
Israel
Goldentri1970 grand No
537-1 Nir Sever
Israel
537-2 Muky Faingezicht
Israel
CCC-GeryATeam grand No
538-1 Ilan Ben Jacob
Israel
538-2 Haim Visotzky
Israel
TEOMIM grand No
539-1 Oren Levy
Israel
539-2 Dani Gati
Israel
DANI & OREN grand No
540-1 Anton Sieber
Germany
540-2 Erik Becker
Germany
GHOST Master of Bavaria grand No
541-1 Miki Segal
Israel
541-2 Shali Ben Ishai
Israel
Team AA grand No
542-1 Gonen Wilf
Israel
542-2 Ido Bourstein
Israel
HR Team grand No
543-1 Dror Maor
Israel
543-2 Eyal Lahav
Israel
Zaznu 137 grand No
544-1 Ohad Bekin
Israel
544-2 Ariel Alon
Israel
The oaks grand No
545-1 Zohar Slovoda
Israel
545-2 Arie Benyounes
Israel
TEAM 443 grand No
546-1 Yehoram Shenhar
Israel
546-2 Doron Zentner
Israel
Tears for Fears grand No
547-1 Noam Feig
Israel
547-2 Yehonatan Peri
Israel
Sycologia grand No
548-1 Harel Kfir
Israel
548-2 Omer Banay
Israel
CCCBK grand No
549-1 Arie Gurion
Israel
549-2 Barak Oknin
Israel
MARATHONYA TEAM grand No
550-1 ‪Doron Dicastro‬‏
Israel
550-2 Erez Aizner
Israel
D&E grand No
550-1 Yakov Peled
Israel
550-2 Hadad Roni
Israel
BUTTENS grand No
551-1 Itzik Raz
Israel
551-2 Ahigal Carmeli
Israel
The Bulls grand No
552-1 Poyastro Gili
Israel
552-2 Shay Shabtay
Israel
Shay&Gili grand No
553-1 Yoni Deshe
Israel
553-2 Eado Nitzan
Israel
Atalef teem grand No
554-1 Vaun Wende
Israel
554-2 Amir Safranovich
Israel
The Eagles grand No

1. Georg Egger

  • Country: Germany
  • #1-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Lukas Baum

  • Country: Germany
  • #1-2
  • Team Name: Speed Company Racing

1. Karl Markt

  • Country: Austria
  • #2-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Tomer Zaltsman

  • Country: Israel
  • #2-2
  • Team Name: jb BRUNEX Superior Factory Racing 1

1. Victor Fernández grande

  • Country: Spain
  • #3-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Manuel Cordero Morgado

  • Country: Spain
  • #3-2
  • Team Name: Beehi Factory tean

1. Eitan Levi

  • Country: Israel
  • #4-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Eliad Daniel

  • Country: Israel
  • #4-2
  • Team Name: E.E-RACING

1. Milan Damek

  • Country: Czech Republic
  • #5-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Lukas Kaufmann

  • Country: Austria
  • #5-2
  • Team Name: IMMOunited - MTBS.CZ - Racing

1. Sönke Wegner

  • Country: Germany
  • #6-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Holger Schaarschmidt

  • Country: Germany
  • #6-2
  • Team Name: Giant Germany / world of mtb

1. Adrian Garcia Montes

  • Country: Spain
  • #7-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Unai Mateos Garrido

  • Country: Spain
  • #7-2
  • Team Name: ALDAPA CYCLE STORE

1. Guy Niv

  • Country: Israel
  • #8-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Nadav Raisberg

  • Country: Israel
  • #8-2
  • Team Name: Israel Premier Tech Team

1. Pau Salvá

  • Country: Spain
  • #9-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Julen Latorre

  • Country: Spain
  • #9-2
  • Team Name: FALCTOR8 ALDAPA

1. David Schöggl

  • Country: Austria
  • #10-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Thomas Garber

  • Country: Austria
  • #10-2
  • Team Name: Pure Humanpwr KTM

1. Marek Sülzle

  • Country: Germany
  • #11-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Paul Häuser

  • Country: Germany
  • #11-2
  • Team Name: Sporttreff 2.0 / Sülzle Baukonzept

1. Eylon Cohen

  • Country: Israel
  • #13-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Lahav Davidzon

  • Country: Israel
  • #13-2
  • Team Name: Israel cycling academy/specialized

1. Hermen Bode

  • Country: Netherlands
  • #14-1
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Bart Van den Berg

  • Country: Netherlands
  • #14-2
  • Team Name: Dutch Polderstoempers Cycling Team

1. Lorenzo Samparisi

  • Country: Italy
  • #15-2
  • Category: men
  • UCI: Yes

2. Nicolas Samparisi

  • Country: Italy
  • #15-1
  • Team Name: KTM ALCHEMIST POWERED BY BRENTA BRAKES

1. Sergei Lagubov

  • Country: Russian Federation
  • #19-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Aik Eynatyan

  • Country: Russian Federation
  • #19-2
  • Team Name: Serpantin

1. Roi Milman

  • Country: Israel
  • #20-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Omri Gazit

  • Country: Israel
  • #20-2
  • Team Name: ZONE3

1. Ori Srulovich

  • Country: Israel
  • #21-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Itay Rayfer

  • Country: Israel
  • #21-2
  • Team Name: The Green Lions

1. Hanan Malul

  • Country: Israel
  • #22-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Aviv Barabi

  • Country: Israel
  • #22-2
  • Team Name: EGOISTEAM

1. Noah Laschewski

  • Country: Germany
  • #23-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Ralph-Charly Angelo Hoss

  • Country: Germany
  • #23-2
  • Team Name: KSI Kältetechnik Service und Innovation GmbH

1. Evgenii Koniushkov

  • Country: Russian Federation
  • #24-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Vladimir Potapov

  • Country: Russian Federation
  • #24-2
  • Team Name: Serpantin

1. Boaz Hemmo

  • Country: Israel
  • #25-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Mohamad Yahya

  • Country: Israel
  • #25-2
  • Team Name: MOHAMAD & BOAZ

1. Tom Itzhaki

  • Country: Israel
  • #26-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yuval Tsahor

  • Country: Israel
  • #26-2
  • Team Name: Team IGP

1. Salman Nabwani

  • Country: Israel
  • #27-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Jonathan Bar On

  • Country: Israel
  • #27-2
  • Team Name: NCC

1. Liav Ezer

  • Country: Israel
  • #28-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Ofir Alafi

  • Country: Israel
  • #28-2
  • Team Name: Liav_Ofir

1. Chen Schreiber

  • Country: Israel
  • #29-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Avi Elharar

  • Country: Israel
  • #29-2
  • Team Name: Team Cannondale-Pirelli

1. Yaron Danino

  • Country: Israel
  • #30-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Eldad Yaakobi

  • Country: Israel
  • #30-2
  • Team Name: Puzy Racing

1. Sapir Biton

  • Country: Israel
  • #31-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Tomer Shani

  • Country: Israel
  • #31-2
  • Team Name: F&B Fast fat

1. Moran Amar

  • Country: Israel
  • #32-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Adiil Amar

  • Country: Israel
  • #32-2
  • Team Name: Gamers

1. Nachshon Vagmayster

  • Country: Israel
  • #33-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Elad Dayan

  • Country: Israel
  • #33-2
  • Team Name: Ten Barosh The Buttons

1. Yonatan Shoshan

  • Country: Israel
  • #34-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Guy Shabi

  • Country: Israel
  • #34-2
  • Team Name: BombSquad

1. Ido Lasman

  • Country: Israel
  • #35-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Alon Menashe

  • Country: Israel
  • #35-2
  • Team Name: TBD

1. Sefi Bar hay

  • Country: Israel
  • #36-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Raz Bar sade

  • Country: Israel
  • #36-2
  • Team Name: Bar team - The buttons

1. Adm Nabwani

  • Country: Israel
  • #37-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Or Dayan

  • Country: Israel
  • #37-2
  • Team Name: DROPS

1. Assaf Klein

  • Country: Israel
  • #38-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Guy Kaftori

  • Country: Israel
  • #38-2
  • Team Name: TheButtonsRules

1. Nadav Oren

  • Country: Israel
  • #39-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Harel Nahmani

  • Country: Israel
  • #39-2
  • Team Name: Eshkolot Harel&Nadav

1. Martin Romeijn

  • Country: Netherlands
  • #40-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Aron Romeijn

  • Country: Netherlands
  • #40-2
  • Team Name: F&S Romeijn

1. Marwan Abbas

  • Country: Israel
  • #41-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Ehsan Hino

  • Country: Israel
  • #41-2
  • Team Name: Team Diesel

1. Jordan Rom

  • Country: Israel
  • #42-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Raanan Rom

  • Country: Israel
  • #42-2
  • Team Name: Rom

1. Alon Wizman

  • Country: Israel
  • #43-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yevgeni Shc'hur

  • Country: Israel
  • #43-2
  • Team Name: Speed Team

1. Eldad Ohayon

  • Country: Israel
  • #44-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yoni Wolf

  • Country: Israel
  • #44-2
  • Team Name: Incognito

1. Yevgeny Polyakov

  • Country: Israel
  • #45-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Matan Vrobel

  • Country: Israel
  • #45-2
  • Team Name: Sherpa

1. Jonathan Garty

  • Country: Israel
  • #46-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Or Millo

  • Country: Israel
  • #46-2
  • Team Name: TEAM 443

1. Jean paul Lecaros

  • Country: Peru
  • #47-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Amos Lecaros

  • Country: Israel
  • #47-2
  • Team Name: Latin Predators

1. Yiftach Ganon

  • Country: Israel
  • #48-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Chanan Friedman

  • Country: Israel
  • #48-2
  • Team Name: The Expanders

1. Noam Basok

  • Country: Israel
  • #49-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Jenya Timoshenko

  • Country: Israel
  • #49-2
  • Team Name: N&J

1. Yotam Novik

  • Country: Israel
  • #50-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Sagiv Kehila

  • Country: Israel
  • #50-2
  • Team Name: TEAM MUSTACHE

1. Amir Haftel

  • Country: Israel
  • #51-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Kiko Sar Idan

  • Country: Israel
  • #51-2
  • Team Name: Kiko&Amir

1. Mordechai Ben Shitrit

  • Country: Israel
  • #52-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Omer Munin

  • Country: Israel
  • #52-2
  • Team Name: TEAM IGP

1. Andrey Shindler

  • Country: Israel
  • #53-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Maksim Serdiukov

  • Country: Israel
  • #53-2
  • Team Name: FUBU

1. Israel Cohen

  • Country: Israel
  • #54-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Ariel Biton

  • Country: Israel
  • #54-2
  • Team Name: A.A Rimonbikes

1. Alon Ronen

  • Country: Israel
  • #55-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Roy Rubinstein

  • Country: Israel
  • #55-2
  • Team Name: Cavallo

1. Itamar Ziv

  • Country: Israel
  • #56-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Yaron Bar-on

  • Country: Israel
  • #56-2
  • Team Name: Sigma Bikes

1. Danny Balaban

  • Country: Israel
  • #57-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Ran Margaliot

  • Country: Israel
  • #57-2
  • Team Name: Lama Nirshamti

1. Michael Patrich

  • Country: Israel
  • #58-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Tomer Timor

  • Country: Israel
  • #58-2
  • Team Name: GUY&MIKE

1. Nimrod Hemmo

  • Country: Israel
  • #60-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Dror Cohen

  • Country: Israel
  • #60-2
  • Team Name: A TEAM

1. David Schwartz

  • Country: Israel
  • #61-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Moshe Levy

  • Country: Israel
  • #61-2
  • Team Name: Team MD

1. Tomer Shpirer

  • Country: Israel
  • #62-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Nir Choen

  • Country: Israel
  • #62-2
  • Team Name: N&T 217

1. Basim Ammr

  • Country: Israel
  • #63-1
  • Category: men
  • UCI: No

2. Munir Amar

  • Country: Israel
  • #63-2
  • Team Name: Julis xc team

1. Sophie von Berswordt

  • Country: Netherlands
  • #101-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Kim Ames

  • Country: Germany
  • #101-2
  • Team Name: jb BRUNEX Superior Factory Racing 3

1. Jhoanna Cordova

  • Country: Ecuador
  • #102-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Marianne Bergli

  • Country: Norway
  • #102-2
  • Team Name: Schullo

1. Naama Noyman

  • Country: Israel
  • #103-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Lia Schrievers

  • Country: Germany
  • #103-2
  • Team Name: Sisters From Another Mister

1. Yulia Polevaya

  • Country: Russian Federation
  • #104-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Ekaterina Gurenkova

  • Country: Russian Federation
  • #104-2
  • Team Name: SERPANTIN

1. Hadas Weiss

  • Country: Israel
  • #105-1
  • Category: women
  • UCI: No

2. Amanda Genez

  • Country: Israel
  • #105-2
  • Team Name: H&A

1. Rachie Walfish

  • Country: Israel
  • #106-1
  • Category: women
  • UCI: No

2. Anna Lerner

  • Country: Israel
  • #106-2
  • Team Name: Anarchie

1. Jodi Zulberg

  • Country: South Africa
  • #107-1
  • Category: women
  • UCI: Yes

2. Miroda Otto

  • Country: South Africa
  • #107-2
  • Team Name: Shongololos

1. Zahi Ben Gigi

  • Country: Israel
  • #201-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Lianne Witkin

  • Country: Israel
  • #201-2
  • Team Name: The Gigis

1. Nimi Cohen

  • Country: Israel
  • #202-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Inbar Ronen

  • Country: Israel
  • #202-2
  • Team Name: Trek Mishmar HaEmek

1. Dan Carmel

  • Country: Israel
  • #203-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Shira Biran

  • Country: Israel
  • #203-2
  • Team Name: Team Carmelim

1. Guy Gill

  • Country: Israel
  • #204-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Limor Hagani

  • Country: Israel
  • #204-2
  • Team Name: ZONE3

1. Andreas Egger

  • Country: Germany
  • #205-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Lea Kremsreiter

  • Country: Germany
  • #205-2
  • Team Name: MSC Wiesenbach

1. Guy Lottem

  • Country: Israel
  • #206-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Einav Lottem

  • Country: Israel
  • #206-2
  • Team Name: The Lottems

1. Adiel Shlomo

  • Country: Israel
  • #207-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Inbar Zahavi Meyer

  • Country: Israel
  • #207-2
  • Team Name: Goldentri

1. Ofir Faingold

  • Country: Israel
  • #208-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Shira Eliav

  • Country: Israel
  • #208-2
  • Team Name: Shira&ofir

1. Stefan Libman

  • Country: Israel
  • #209-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Yulia Libman

  • Country: Israel
  • #209-2
  • Team Name: Stepashka

1. Eyal Halperin

  • Country: Israel
  • #210-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Keren Bartal

  • Country: Israel
  • #210-2
  • Team Name: Black TIgert

1. Alon Schaffer

  • Country: Israel
  • #211-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Tehila Wolf

  • Country: Israel
  • #211-2
  • Team Name: Tehilon

1. Ilan Trubiner

  • Country: Israel
  • #212-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Moran Feller

  • Country: Israel
  • #212-2
  • Team Name: Bikeway

1. Dori Gal

  • Country: Israel
  • #213-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Melisa Kadosh

  • Country: Israel
  • #213-2
  • Team Name: Zorba and the Greek

1. Zeev Gottlieb

  • Country: Israel
  • #214-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Liane Lewin-Eytan

  • Country: Israel
  • #214-2
  • Team Name: InSpiteOf

1. Ori Tal

  • Country: Israel
  • #215-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Yael Goren

  • Country: Israel
  • #215-2
  • Team Name: Yael & Ori

1. Shay Yossef

  • Country: Israel
  • #216-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Michal Haspel

  • Country: Israel
  • #216-2
  • Team Name: People & Sport

1. Roy Kapach

  • Country: Israel
  • #217-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Nofar Maoz

  • Country: Israel
  • #217-2
  • Team Name: Team Specialized 5

1. Tomer Fridman

  • Country: Israel
  • #218-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Gali Abargil

  • Country: Israel
  • #218-2
  • Team Name: Mosht

1. Zeev Bozhko

  • Country: Israel
  • #219-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Shlomit Ben Ish

  • Country: Israel
  • #219-2
  • Team Name: Gears N Beers

1. Mordi Kuperman

  • Country: Israel
  • #220-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Dafna Tal

  • Country: Israel
  • #220-2
  • Team Name: M&D

1. Mark Mokryn

  • Country: Israel
  • #221-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Yulia Yalonetsky

  • Country: Israel
  • #221-2
  • Team Name: Masters Haifa

1. Doron Amitz

  • Country: Israel
  • #222-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Adi Vainiger

  • Country: Israel
  • #222-2
  • Team Name: Pinkney and the Brain

1. Haitham Halabi

  • Country: Israel
  • #223-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Rafia Hason

  • Country: Israel
  • #223-2
  • Team Name: Chain ride

1. Jonathan Kopel

  • Country: Israel
  • #224-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Daphna Kopel

  • Country: Israel
  • #224-2
  • Team Name: Kopel ranch

1. Yoav Zamir

  • Country: Israel
  • #225-1
  • Category: mixed
  • UCI: No

2. Deborah Ohayon

  • Country: Israel
  • #225-2
  • Team Name: Yoav&Deborah

1. Yuval Fridman

  • Country: Israel
  • #301-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Noam Straschnow

  • Country: Israel
  • #301-2
  • Team Name: Specialized Masters

1. Angelo Di Veroli

  • Country: Israel
  • #302-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Haim Dahn

  • Country: Israel
  • #302-2
  • Team Name: IGP Team

1. Nir Zohar

  • Country: Israel
  • #303-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. David Reznik

  • Country: Israel
  • #303-2
  • Team Name: CCC

1. Dvir Almog

  • Country: Israel
  • #304-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Peer sharon

  • Country: Israel
  • #304-2
  • Team Name: Peer-Almog

1. Ziv Anphi

  • Country: Israel
  • #305-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Yuval Rosenzweig

  • Country: Israel
  • #305-2
  • Team Name: Bikeway71

1. Asaf Broide

  • Country: Israel
  • #306-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Lior Haklay

  • Country: Israel
  • #306-2
  • Team Name: Team BW-CCC

1. Lior Zach Maor

  • Country: Israel
  • #307-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Zur Brant

  • Country: Israel
  • #307-2
  • Team Name: ZONE3-ESHKOLOT

1. Omri Arbel

  • Country: Israel
  • #308-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Erez Hayun

  • Country: Israel
  • #308-2
  • Team Name: Nitro

1. Geva Yehoshua

  • Country: Israel
  • #309-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Avner Haron

  • Country: Israel
  • #309-2
  • Team Name: Gili Optic oakley

1. ​Ido Mevorach

  • Country: Israel
  • #310-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Amir Kurz

  • Country: Israel
  • #310-2
  • Team Name: Bikeway

1. Arnon Rosenbaum

  • Country: Israel
  • #311-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Roy Haker

  • Country: Israel
  • #311-2
  • Team Name: Team Eshkolot

1. Matan Gedulter

  • Country: Israel
  • #312-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Eyal Katzenstein

  • Country: Israel
  • #312-2
  • Team Name: Hakvedim

1. Guy Schreiber

  • Country: Israel
  • #313-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Zohar Alperovich

  • Country: Israel
  • #313-2
  • Team Name: Pineapple

1. Avi Levi

  • Country: Israel
  • #314-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Yariv Chiche

  • Country: Israel
  • #314-2
  • Team Name: KkL Team

1. Ronen Ben-Hamo

  • Country: United States of America
  • #315-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Guy Zukerman

  • Country: United States of America
  • #315-2
  • Team Name: Team Israel Los Angeles

1. Christian Leuenberger

  • Country: Switzerland
  • #316-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Martin Eisele

  • Country: Germany
  • #316-2
  • Team Name: Phenum C10 ceetec

1. Eran Nadam

  • Country: Israel
  • #317-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ilan Vaalani

  • Country: Israel
  • #317-2
  • Team Name: 02&08

1. Dotan From

  • Country: Israel
  • #318-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Guy Liphshitz

  • Country: Israel
  • #318-2
  • Team Name: Ha'Yogevim

1. Haim Sakal

  • Country: Israel
  • #319-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Jonathan Nevo

  • Country: Israel
  • #319-2
  • Team Name: TEAM PALAVRA

1. Eyal Friedman

  • Country: Israel
  • #320-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Tsur Aloni

  • Country: Israel
  • #320-2
  • Team Name: ET team

1. Ofer Shani

  • Country: Israel
  • #321-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Avi Bar Zohar

  • Country: Israel
  • #321-2
  • Team Name: Team Bike Way

1. Sasy Levy

  • Country: Israel
  • #322-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Yaniv Akst

  • Country: Israel
  • #322-2
  • Team Name: The Avengers!!

1. Ori Shacham

  • Country: Israel
  • #323-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Hod Hovav

  • Country: Israel
  • #323-2
  • Team Name: Eshkolot

1. Hadar Gat

  • Country: Israel
  • #324-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Sagi Unger

  • Country: Israel
  • #324-2
  • Team Name: Sagi & Hadar

1. Arik Kleiman

  • Country: Israel
  • #325-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. David Moss

  • Country: Israel
  • #325-2
  • Team Name: David&Arik

1. Shlomo Hatav

  • Country: Israel
  • #326-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Gon Ben Shoshan

  • Country: Israel
  • #326-2
  • Team Name: Team Eshkolot

1. Moshe Aharoni

  • Country: Israel
  • #327-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Gal Arie

  • Country: Israel
  • #327-2
  • Team Name: LIONS

1. Itay Siman Tov

  • Country: Israel
  • #328-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. itay Peri

  • Country: Israel
  • #328-2
  • Team Name: I&I

1. Elad Bachar

  • Country: Israel
  • #329-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Dani Lamerson

  • Country: Israel
  • #329-2
  • Team Name: RIders of the lost Ark

1. Oren Feld

  • Country: Israel
  • #330-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Alon Yitzhaki

  • Country: Israel
  • #330-2
  • Team Name: The Buttons Hasharon

1. Tomer Osher

  • Country: Israel
  • #331-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Gil Zeller

  • Country: Israel
  • #331-2
  • Team Name: Snoopy

1. Erez Latner

  • Country: Israel
  • #332-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Idan Lifer

  • Country: Israel
  • #332-2
  • Team Name: IDAN EREZ

1. Ofer Eyal

  • Country: Israel
  • #333-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Shai Sagy

  • Country: Israel
  • #333-2
  • Team Name: KFM

1. Roni David

  • Country: Israel
  • #334-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Golan Biton

  • Country: Israel
  • #334-2
  • Team Name: G.R

1. Amit Novich

  • Country: Israel
  • #335-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Nir Nahmani

  • Country: Israel
  • #335-2
  • Team Name: Nir & Amit

1. Avi Medioni

  • Country: Israel
  • #336-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Eyal Ziv

  • Country: Israel
  • #336-2
  • Team Name: Eyal&Avi

1. Roy Lahat

  • Country: Israel
  • #337-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Rami Aizert

  • Country: Israel
  • #337-2
  • Team Name: L.A

1. Haim Moyal

  • Country: Israel
  • #338-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Shahak Segal

  • Country: Israel
  • #338-2
  • Team Name: Hizo

1. Arik Eitan

  • Country: Israel
  • #339-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Avi Gabay

  • Country: Israel
  • #339-2
  • Team Name: The A Team

1. Daniel Kaminsky

  • Country: Israel
  • #340-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Yuval Sherman

  • Country: Israel
  • #340-2
  • Team Name: UV&Daniel

1. Tomer Berkoviz

  • Country: Israel
  • #341-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Tal Livni

  • Country: Israel
  • #341-2
  • Team Name: TNT

1. Igal Ermanok

  • Country: Israel
  • #342-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Igal Livshiz

  • Country: Israel
  • #342-2
  • Team Name: Rocket

1. Yaron Menahem

  • Country: Israel
  • #343-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Guy Dvir

  • Country: Israel
  • #343-2
  • Team Name: TEAM 443

1. Roey Meves

  • Country: Israel
  • #344-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Eitan Segev

  • Country: Israel
  • #344-2
  • Team Name: MeveSegev

1. Chen Landau

  • Country: Israel
  • #345-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Gil Ashery

  • Country: Israel
  • #345-2
  • Team Name: Team 443

1. Gal Shtub

  • Country: Israel
  • #346-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Eran Pereldik

  • Country: Israel
  • #346-2
  • Team Name: The Simpsons P&S

1. Yaron Gur Shitrit

  • Country: Israel
  • #347-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Amichai Hed

  • Country: Israel
  • #347-2
  • Team Name: Team c-ya

1. Yariv Snapir

  • Country: Israel
  • #348-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Eyal Novick

  • Country: Israel
  • #348-2
  • Team Name: BEJA 1

1. Avishay Bahar

  • Country: Israel
  • #349-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Liron Bahar

  • Country: Israel
  • #349-2
  • Team Name: BAHAR BROTHERS

1. Gay Blecher

  • Country: Israel
  • #350-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Alex Usob

  • Country: Israel
  • #350-2
  • Team Name: KCC

1. Barry Tal

  • Country: Israel
  • #351-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ariel Elsner

  • Country: Israel
  • #351-2
  • Team Name: The buttons

1. Israel Shaviv

  • Country: Israel
  • #352-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. David Yona

  • Country: Israel
  • #352-2
  • Team Name: The buttones

1. Samuel Attali

  • Country: Israel
  • #353-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Dvir Libhaber

  • Country: Israel
  • #353-2
  • Team Name: GeryAteam CCC

1. Yossi Rayk

  • Country: Israel
  • #354-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Barak Hershkovitz

  • Country: Israel
  • #354-2
  • Team Name: Raykovitz

1. Shlomy Arzony

  • Country: Israel
  • #355-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Yevgeny Boroshok

  • Country: Israel
  • #355-2
  • Team Name: Free Style

1. Eli Cohen

  • Country: Israel
  • #356-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Shlomi Cohen

  • Country: Israel
  • #356-2
  • Team Name: The Cohens (Buttons)

1. Ronen Heinemann

  • Country: Israel
  • #357-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Etay Keinan

  • Country: Israel
  • #357-2
  • Team Name: Ccc-dynamo

1. Max Apartin

  • Country: Israel
  • #358-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Andrei Tsirkin

  • Country: Israel
  • #358-2
  • Team Name: M&A

1. Assaf Erez

  • Country: Israel
  • #359-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Nir Gilon

  • Country: Israel
  • #359-2
  • Team Name: The Cyborgs

1. Guy Shalev

  • Country: Israel
  • #361-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Pablo Retyk

  • Country: Israel
  • #361-2
  • Team Name: Shodedey Ha'Rakavot

1. Erez Britt

  • Country: Israel
  • #362-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Yaron Griner

  • Country: Israel
  • #362-2
  • Team Name: Connect

1. Shimon Gabay

  • Country: Israel
  • #363-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Avi Mor Yosef

  • Country: Israel
  • #363-2
  • Team Name: S&A TEAME

1. Arie Margalit

  • Country: Israel
  • #364-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ori Amir

  • Country: Israel
  • #364-2
  • Team Name: Just cant get enough

1. Aryeh Shalev

  • Country: Israel
  • #365-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Gilad Narkis

  • Country: Israel
  • #365-2
  • Team Name: INFECZIA

1. Sharon Shabo

  • Country: Israel
  • #366-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Simon King

  • Country: Israel
  • #366-2
  • Team Name: Shaboking

1. Leo Mickelsson Oren

  • Country: Sweden
  • #367-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Guy Kornblit

  • Country: Israel
  • #367-2
  • Team Name: Tlatofun

1. Sagi Bareket

  • Country: Israel
  • #368-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Lior Cohen

  • Country: Israel
  • #368-2
  • Team Name: Sagi&Lior

1. Assaf Shacham

  • Country: Israel
  • #369-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Sergey Korsensky

  • Country: Israel
  • #369-2
  • Team Name: CCC-GeryTeam

1. Udi Abas

  • Country: Israel
  • #370-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Bashir Amar

  • Country: Israel
  • #370-2
  • Team Name: Mountain goat

1. Adi Deutsch

  • Country: Israel
  • #371-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Avi Friedrich

  • Country: Israel
  • #371-2
  • Team Name: The A team- Avi&Adi

1. Shai Mazor

  • Country: Israel
  • #373-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Chen Fried

  • Country: Israel
  • #373-2
  • Team Name: Beyond Team

1. Saar Arny

  • Country: Israel
  • #374-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Udi Shaham

  • Country: Israel
  • #374-2
  • Team Name: Udi & Saar TBW

1. Yaniv Shabat

  • Country: Israel
  • #375-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Boaz Haker

  • Country: Israel
  • #375-2
  • Team Name: Team Eshkolot

1. Yaniv Cohen

  • Country: Israel
  • #376-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Kfir Siman-Tov

  • Country: Israel
  • #376-2
  • Team Name: Blue Turtles

1. David Enbal

  • Country: Israel
  • #377-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Etay Akst

  • Country: Israel
  • #377-2
  • Team Name: Team Emek

1. Ran Dahan

  • Country: Israel
  • #378-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ariel Malka

  • Country: Israel
  • #378-2
  • Team Name: Kal Ba'Mishorim

1. Matan Philipson

  • Country: Israel
  • #379-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Nimrod Eldar

  • Country: Israel
  • #379-2
  • Team Name: SIGEYI

1. Ruben Sher

  • Country: Israel
  • #380-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Alex Sonis

  • Country: Israel
  • #380-2
  • Team Name: Cyclink Israel

1. Shahar Tamir

  • Country: Israel
  • #381-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Dan Cohen

  • Country: Israel
  • #381-2
  • Team Name: Archie Bunker

1. Geri Gitman

  • Country: Israel
  • #385-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Elnatan Fernandes

  • Country: Israel
  • #385-2
  • Team Name: Who Dares Wins

1. Avidan Asaraf

  • Country: Israel
  • #386-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Ran Inbar

  • Country: Israel
  • #386-2
  • Team Name: 500 Watt Yarkonim

1. Moshik Cohen

  • Country: Israel
  • #387-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Arbel Kuperman

  • Country: Israel
  • #387-2
  • Team Name: Lychee

1. Hanan Epstein

  • Country: Israel
  • #388-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Gil Itzhaki

  • Country: Israel
  • #388-2
  • Team Name: HD Trek

1. Amit Avrahami

  • Country: Israel
  • #389-1
  • Category: masters
  • UCI: No

2. Yadid Avrahami

  • Country: Israel
  • #389-2
  • Team Name: A-TEAM

1. Ronen Shirizly

  • Country: Israel
  • #501-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Gil Kashi

  • Country: Israel
  • #501-2
  • Team Name: shirizly

1. Lior Biton

  • Country: Israel
  • #502-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Vitaly Frost

  • Country: Israel
  • #502-2
  • Team Name: NCC XTRIM

1. Dan Zigmond

  • Country: Israel
  • #503-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Noam Schiller

  • Country: Israel
  • #503-2
  • Team Name: Schiller&Zigi

1. Nadav Lugassi

  • Country: Israel
  • #504-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Oran Uzrad

  • Country: Israel
  • #504-2
  • Team Name: Wild Dogs

1. Shamai Becker

  • Country: Israel
  • #505-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Zohar Galili

  • Country: Israel
  • #505-2
  • Team Name: Zohar & Shamai

1. Eli Cohen

  • Country: Israel
  • #506-2
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Israel Chen

  • Country: Israel
  • #506-1
  • Team Name: 500 Watt - Yarkonim

1. Willem Bouwman

  • Country: Netherlands
  • #507-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Rob Van Der Meer

  • Country: Netherlands
  • #507-2
  • Team Name: Krasse Knarre

1. Allan Weiner

  • Country: Sweden
  • #508-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Simon Goodwin

  • Country: United Kingdom
  • #508-2
  • Team Name: London Phoenix

1. Refael Levi

  • Country: United States of America
  • #509-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Sharon Leonzini

  • Country: Israel
  • #509-2
  • Team Name: Lions

1. Pedro Vieira

  • Country: Portugal
  • #510-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Paul Birchall

  • Country: Ireland
  • #510-2
  • Team Name: POIR_Team

1. Rafael Farhi

  • Country: Israel
  • #511-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Ran Presberg

  • Country: Israel
  • #511-2
  • Team Name: RANRAFI

1. Andi Levy

  • Country: Israel
  • #512-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Oren Shvill

  • Country: Israel
  • #512-2
  • Team Name: Team443

1. Gilad Angel

  • Country: Israel
  • #513-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Tomer Neuner

  • Country: Israel
  • #513-2
  • Team Name: SKYFALL

1. Boaz Sokol

  • Country: Israel
  • #514-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Yaniv Alon

  • Country: Israel
  • #514-2
  • Team Name: FastForward

1. Golan Levy

  • Country: Israel
  • #515-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Shy Shyman

  • Country: Israel
  • #515-2
  • Team Name: Shamen&Raze

1. Lior Meidan

  • Country: Israel
  • #516-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Yoav Horwitz

  • Country: Israel
  • #516-2
  • Team Name: Lior & Yoav

1. Ofer Ben Michael

  • Country: Israel
  • #517-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Eli Shaked

  • Country: Israel
  • #517-2
  • Team Name: Team Poleg

1. Didi Ankori

  • Country: Israel
  • #518-2
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Yosi Amir

  • Country: Israel
  • #518-1
  • Team Name: 500W

1. Eitan Medina

  • Country: Israel
  • #519-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Tzach Cohen

  • Country: Israel
  • #519-2
  • Team Name: EITAN-TZACH

1. Hagai Golan

  • Country: Israel
  • #520-2
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Yoram Inbar

  • Country: Israel
  • #520-1
  • Team Name: ZONE 1

1. Lior Arditti

  • Country: Israel
  • #521-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Miki Sharon

  • Country: Israel
  • #521-2
  • Team Name: 500 watt yarkon

1. Tzahi Tzuri

  • Country: Israel
  • #522-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Michael Gdalevich

  • Country: Israel
  • #522-2
  • Team Name: One health

1. Ran Tavor

  • Country: Israel
  • #523-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Ronen Pinhas

  • Country: Israel
  • #523-2
  • Team Name: RORA

1. Omri Meron

  • Country: Israel
  • #524-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Yam Raz

  • Country: Israel
  • #524-2
  • Team Name: Zaznu

1. Eyal Tselnik

  • Country: Israel
  • #525-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Liam Rosenbaum

  • Country: Israel
  • #525-2
  • Team Name: B+Plus

1. Matti Eldad

  • Country: Israel
  • #526-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Doron Avraham

  • Country: Israel
  • #526-2
  • Team Name: DORON AND MATTI

1. David Fisher

  • Country: Israel
  • #527-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Baruch Magal

  • Country: Israel
  • #527-2
  • Team Name: D$B

1. Amos Hadar

  • Country: Israel
  • #528-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Amos Aizen

  • Country: Israel
  • #528-2
  • Team Name: Team Amos

1. Ori Levi

  • Country: Israel
  • #529-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Haim Solomon

  • Country: Israel
  • #529-2
  • Team Name: L.S- Team

1. Asaf Inbar

  • Country: Israel
  • #530-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Hadoram Carmi

  • Country: Israel
  • #530-2
  • Team Name: Hadoramasaf

1. Uzi Givati

  • Country: Israel
  • #531-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Yossi Levanon

  • Country: Israel
  • #531-2
  • Team Name: Hatotchanim

1. Izhar Jona

  • Country: Israel
  • #532-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Zion Sipuoren

  • Country: Israel
  • #532-2
  • Team Name: 500Watt

1. Zachy Dagan

  • Country: Israel
  • #533-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Alon Wolf

  • Country: Israel
  • #533-2
  • Team Name: Dagan & Wolf

1. Erez Kohavi

  • Country: Israel
  • #534-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Shuki Gur

  • Country: Israel
  • #534-2
  • Team Name: K@G

1. Naor Inbar

  • Country: Israel
  • #535-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Tamir Igal

  • Country: Israel
  • #535-2
  • Team Name: TamirveNaor

1. Itzik Huber

  • Country: Israel
  • #536-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Dimitri Gendelman

  • Country: Israel
  • #536-2
  • Team Name: Goldentri1970

1. Nir Sever

  • Country: Israel
  • #537-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Muky Faingezicht

  • Country: Israel
  • #537-2
  • Team Name: CCC-GeryATeam

1. Ilan Ben Jacob

  • Country: Israel
  • #538-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Haim Visotzky

  • Country: Israel
  • #538-2
  • Team Name: TEOMIM

1. Oren Levy

  • Country: Israel
  • #539-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Dani Gati

  • Country: Israel
  • #539-2
  • Team Name: DANI & OREN

1. Anton Sieber

  • Country: Germany
  • #540-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Erik Becker

  • Country: Germany
  • #540-2
  • Team Name: GHOST Master of Bavaria

1. Miki Segal

  • Country: Israel
  • #541-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Shali Ben Ishai

  • Country: Israel
  • #541-2
  • Team Name: Team AA

1. Gonen Wilf

  • Country: Israel
  • #542-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Ido Bourstein

  • Country: Israel
  • #542-2
  • Team Name: HR Team

1. Dror Maor

  • Country: Israel
  • #543-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Eyal Lahav

  • Country: Israel
  • #543-2
  • Team Name: Zaznu 137

1. Ohad Bekin

  • Country: Israel
  • #544-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Ariel Alon

  • Country: Israel
  • #544-2
  • Team Name: The oaks

1. Zohar Slovoda

  • Country: Israel
  • #545-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Arie Benyounes

  • Country: Israel
  • #545-2
  • Team Name: TEAM 443

1. Yehoram Shenhar

  • Country: Israel
  • #546-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Doron Zentner

  • Country: Israel
  • #546-2
  • Team Name: Tears for Fears

1. Noam Feig

  • Country: Israel
  • #547-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Yehonatan Peri

  • Country: Israel
  • #547-2
  • Team Name: Sycologia

1. Harel Kfir

  • Country: Israel
  • #548-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Omer Banay

  • Country: Israel
  • #548-2
  • Team Name: CCCBK

1. Arie Gurion

  • Country: Israel
  • #549-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Barak Oknin

  • Country: Israel
  • #549-2
  • Team Name: MARATHONYA TEAM

1. ‪Doron Dicastro‬‏

  • Country: Israel
  • #550-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Erez Aizner

  • Country: Israel
  • #550-2
  • Team Name: D&E

1. Yakov Peled

  • Country: Israel
  • #550-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Hadad Roni

  • Country: Israel
  • #550-2
  • Team Name: BUTTENS

1. Itzik Raz

  • Country: Israel
  • #551-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Ahigal Carmeli

  • Country: Israel
  • #551-2
  • Team Name: The Bulls

1. Poyastro Gili

  • Country: Israel
  • #552-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Shay Shabtay

  • Country: Israel
  • #552-2
  • Team Name: Shay&Gili

1. Yoni Deshe

  • Country: Israel
  • #553-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Eado Nitzan

  • Country: Israel
  • #553-2
  • Team Name: Atalef teem

1. Vaun Wende

  • Country: Israel
  • #554-1
  • Category: grand
  • UCI: No

2. Amir Safranovich

  • Country: Israel
  • #554-2
  • Team Name: The Eagles